بررسی و نگاهی به داستان بازی تفنگی XIII

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی XIII ، که هر چند نمره خوبی از داوران دریافت کرد ولی نتوانست گیمران را خوش حال و یا خشنود کند و خیلی از افراد از خریداری این بازی ناامید شدن و اصلا از ادامه بازی صرف نظر کردن. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب.

5 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
بررسی و نگاهی به داستان بازی تفنگی XIII

این بازی در ژانر ماجراجویانه و جنایی به وقع می پیوند و داستان بازی جذاب است و شما در نقش کاراکتری هستید که توسط سازمان اسوسی آمریکا قرار است و به یک ماموریت سخت بروید و اطلاعتی را پیدا کنید و همراه خود ببرید ولی شما لو می روید و به دست سازمان امنیتی می افتد و شما را با تیر مجروح ی کنند و برای از بین بردن شما را در دریا رها می کنن و شما به کمک یک زن به خانه ساحلی او میروید و به شما کمک می کند تا به این طلاعت دست پیداکنید و هر چه سریعتر به کشور خود با آن اطلاعت برگردید ولی…

این بازی توانست در کنفرانس خبری یوبی سافت از داوران امتیاز خوبی کسب کند ولی نتوانست نظر افراد را جذب کند همراه ما باشید تا با نقاط مهم بازی اطلاع پیداکنیم.

نقاط قوت:

گرافیک و کیفیت بالای بازی یکی از نکات می باشد که باید گفت تیم سازنده برای انتخاب موتور گرافیکی دقت بسیار زیادی کرده است تا موتور مناسبی برای بازی خریداری و استفاده کنند.

محیط بزرگ و جذاب بازی یکی دیگر از نکات خوب است که می تواند شما به تمامی قسمت ها قدم بگذارید و از بازی لذت ببرید.

موسیقی شنیدنی و جدید بازی که از جدید ترین موسیقی های دنیا برای بازی استفاده نموده است.

نقاط ضعف:

بزرگ ترین نقطع ضعف بازی قسمت جلوه های بصری می باشد زیرا آن طور که بازی باید طبیعی به نظر بیاید بیشتر شبیه برنامه کودک است که شبیه کاتون های بچگانه می باشد که حتی ارزش دیدن ندارد.

با تمامی این گفته های می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد کیفت خوب بازی باشید و لذت ببرید.

رای شما به "بررسی و نگاهی به داستان بازی تفنگی XIII" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *