معرفی و برسی بازی افسانه های گرید، بازی اتومبیل رانی بسیار ضعیف

ما امروز قصد داریم تا یکی دیگر از بازی های جدید روز دنیا را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم. بازی افسانه های گرید یکی از بازی بسیار ضعیف است که نتوانسته است آن طور که سازنده خواسته است در دنیای بازی نظر افراد را نسبت به خود جلب کند. این بازی هرچند به یک بازی پرطرفدار تبدیل شد، ولی به دلیل داشتن خصوصیات بسیار ضعیف و بد پس از مدتی نظر تمامی افراد را نسبت به خود عوض کرد. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشتر بازی افسانه های گرید.

4.5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی افسانه های گرید، بازی اتومبیل رانی بسیار ضعیف

داستان و گیم پلی بازی افسانه های گرید:

داستان بازی بسیار ساده و مشخص است و شما باید بین ۴ کاراکتر معروف بازی یکی را انتخاب کنید و داستان او را پیش بروید. داستان هر کدام از شخصیت های بازی با یک دیگر فرق می کند و باید گفت یکی از نکات قوت بازی شاید این باشد که باید با ۴ شخصیت بازی ، داستان های را پیش بروید که با یک دیگر فرق می کند. بین کاراکتر هایی که شما افراد باید انتخاب کنید، ۲ مرد و زن است. این ۴ شخصیت قهرمان های مسابقات اتومبیل رانی می باشند.

بازی دارای گیم پلی بسیار ضعیفی است که به تمامی نکات آن ها اشاره خواهیم کرد. اولین بخش گیم پلی بازی که باید به آن اشاره کرد ، مسابقات بازی در محیط های بسیار شبیه یک دیر می باشد و پس از مدتی محیط های بازی گیمر را خسته می کند به دلیل تکرای بودن .

سازنده بازی اصلا آن طور که باید یک بازی خوب می ساخته است، موفق نشده است و بیشتر یک بازی ضعیف و افتضاح را ساخته است که بهتر است آن را روانه بازار جهانی نمی کرد. این بازی شما را بیشتر به مسابقات بسیار تکراری و بدرد نخور، رقیب های با هوش مصنوعی بسیار ضعیف دعوت می کند.

شاید یکی از نکاتی که در گیم پلی بازی عالی بوده است، تنوع بسیار زیاد میان اتومبیل های شرکت های بزرگ مثل فراری ، پورشه، شارلوت، بوگاتی، بی ام دبلیو و….. می باشد. سازنده بازی از بهترین اتومبیل ها و معروف ترین اتومبیل های دنیا برای این بازی استفاده کرده است و با قرار گرفتن این بخش باعث شده تا بازی کمی گیم پلی خود را بالا بکشد و لی باز هم با وجود این ، کاری را سازنده پیش نبرده است. فشار دادن پدال گاز و ترمز، در تمامی اتومبیل ها فرق می کند و باعث شده تا کمی بازی به واقعی گرایانه تبدیل شود.

مسابقات بخش آنلاین:

نمی توان گفت که سازنده در بخش مسابقات آنلاین ضعیف عمل کرده است، بله سازنده بازی توانسته است مسابقات آنلاین را سرگرم کننده تر از بخش های دیگر بازی روانه بازار جهانی کند . جالب بودن بخش آنلاین بازی این است که هر دو گیمر بین ۲۰ پیست، یکی را انتخاب کرده و به صورت آنلاین با فردی دیگر مسابقات دو نفره و چند نفر می دهند و یا می توانند به صورت تیمی با افراد دیگر به رقابت بپردازن.

شخصی سازی بازی افسانه های گرید:

شخصی سازی بازی دارای نکات خوب است ولی در کنار این نکات خوب، نکاتی بدی هم دارد. شما می توانید هر قسمت از اتومبیل  خود را هرطور که دوست دارید شخصی سازی کنید ، ولی مثال اگر شما خواستید شکل و شمایل دستگیره درب اتومبیل خود را تغییر دهید، تنوع آن بسیار کم است و باید برای بعضی از نمونه های پول اینترنتی پرداخت کنید و این باعث شده تا کمی گیمرمنصرف شود.

گرافیک و جلوه های بصری افسانه های گرید:

موتور گرافیکی بازی بسیار خوب است و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده کرده است و توانسته است گرافیکی بسیار عالی و خارق العاده برای بازی به نمایش بگذارد. جلوه های بصری بسیار ضعیف است و به خوبی در بازی قرار نگرفته است و باعث شده تا بازی در بعضی از اوقات دچار افت فریم شود و شما را آزار دهد. نورپردازی بازی بسیار ضعیف است و سازنده بازی در بخش نورپردازی هم منند جلوه های بصری عملکرد داشته است. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده بازی ازبهترین موسیقی های دنیا برای بازی اضافه کرده است ولی باز هم صداگذاری های بازی باعث شده تا این بخش هم دچار مشکل شود.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی افسانه های گرید، یک بازی بسیار ضعیف است و با کسب امتیاز ۵٫۵ از ۱۰، به یکی از بازی های بسیار ضعیف ریسینگ تبدیل شده است. سازنده بازی باید عملکرد بهتری از خود به نمایش می گذاشت ولی در کار خود ناکام ماند. در کل اگر دوست دارید یک بازی با داستان بسیار ضعیف ولی دارای بخش آنلاین عالی تجربه کنید، پیشنهاد می کنم این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسب به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی و برسی بازی افسانه های گرید، بازی اتومبیل رانی بسیار ضعیف" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *