معرفی و برسی بازی استار فیلد، یک بازی بسیار اکشن و علمی تخیلی

بازی استار فیلد یک بازی عالی است که به تازگی در یکی از کنفرانس های خبری یوبی سافت رونمایی شده و سوال های بسیار زیادی در ذهن افراد گیمر ایجاد کرد. این بازی قرار است به زودی روانه بازار جهانی شود و به تمامی سوالات  گیمر ها پاسخ دهد و بگوید جریان و اتفاقات بازی چگونه می باشد. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب و سرگرم کننده.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی استار فیلد، یک بازی بسیار اکشن و علمی تخیلی

داستان و گیم پلی بازی استار فیلد:

داستان بازی از جایی شروع می شود که تمامی اتفاقات و وقایع بازی در سال ۲۳۳۰ میلادی در حال صورت گرفتن می باشد و کهکشان ها درگیر موجودات بسیار زیادی مانند یاغی های فضایی شده اند و این موجودات به افراد دیگر کهکشان حمله می کنند و همه را از بین می برند. در سال ۲۳۱۰ بین افراد کلویی و فری استار با یک دیگر مبارزه می کردن و پس از پایان آتش بس باز هم هنوز در بحث سیاسی مشکل دارند و حال کلویی قصد دارند تا با نیرو های فری استار یکی شوند و تمامی افراد یاغی های فضایی را از بین ببرند ولی کار بسیار سخت و دشواری را پیش رو خود دارند و کار آن ها بسیار سخت می باشد.

سازنده بازی سعی کرده است تا تمامی تلاش خود را بکند تا یک بازی عالی بسازد که بتواند به خوبی چهره خیالی از آینده بسازد ؛ به گونه ای که علم انسان به قدری پیش رفت کرده است که می توانند پایگاهی برای زندگی در فضا بزنند و بتوانند انسان ها زندگی بدون درد را در فضا بدون دغدغه تجربه کنند و از آن جا لذت ببرند.

سازنده به تمامی نقاط بازی توجه داشته است و حال در کنار این همه جذابیت ، مبارزات در بازی قرار است رخ دهد که می تواند افراد گیمر را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند و شما افراد از این بازی جذاب لذت ببرید و سازنده بیش ترین تمرکز خود را روی بخش مبارزات بازی گذاشته است و تمامی سعی خود را کرده است که مبارزات بازی بسیار عالی در بازی قرار بگیرد و نیز کار شود. مبارزات بازی به چندین بخش تقسیم می شود که شما افراد را با آن ها بیشتر آشنا می کنیم.

مبارزات سفینه ای:

مبارزات سفینه ای بسیار سرگرم کننده خواهد بود زیرا شما اباید از میان شهاب سنگ ها، اجزای فرسوده، با یگ دیگر مبارزه کنید و به سمت سفینه های دیگر موشک و…. پرتاب کنید و البته باید گفت که اگر بخواهیم جذابیت مبارزات را تقسیم کنیم، ۵۰ درصد از جذابیت مبارزات برای مبارزات سفینه ای است زیرار شما به جز مبارزه باید حواستان باشد که چگونه سفینه خود را مدیریت می کنید و آن را به درستی میرانید و یا نه؟.

مبارزات رو در رو:

مبارزت رو درو هم بسیار اکشن است و این بخش از مبارزه هم دارای خصوصیات جذاب خود می باشد مثال شما باید در کنار عرشه از نیرو های خود دفاع کنید ایسادن پشت تیربار برای تیربار کردن نیرو های دشمن و سفینه های که تملامی موشک های خود را روی شما نشونه گیری کرده اند، بسیار سرگرم کننده است و شما باید برای نجات نیرو های خود ، با تمامی آن ها مبارزه کنید و آن ها را از سر راه خود بردارید تا نیرو های شما بتوانند اطلاعات لازم را به دست بیاورند.

 این دو بخش ، برای بخش مبارزات بازی بودن که بسیار سرگرم کننده می باشد.

گفت و گو های بازی:

یکی از نکاتی که در بازی خیلی به آن توجه شده است، بخش گفت و گو های بازی است که شما برای انتخاب جواب دادن دست تان باز است و به صورت دلخواه دیالوگ مورد نظر را برای کاراکتر خود انتخاب می کنید و البته باید گفت که جمله بندی و دیالوگ های کاراکتر ها در بازی به کار می بر بسیار عالی و بدون نقص می باشد.  

شخصی سازی بازی استار فیلد:

بخش شخصی سازی بازی بسیار عالی است و شما افراد می توانید هر طور که دوست دارید سفینه و کاراکتر های درون بازی را شخصی سازی کنید و هر طور که دوست دارید بسازید. شما می توانید لباس کاراکتر خود را به صور دلخواه طراحی کنید و یا مثلا می توانید سفینه خود را شخصی سازی کنید و یا ه طور که می پسندید، رنگ آمیزی کنید و از شکل و شمایل آن لذت ببرید. بخش شخصی سازی بازی بسیار متنوع و جالب است و شما افراد با وارد شدن به این بخش می توانید شاهد جذابیت و متنوع بودن این بخش از بازی باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

گرافیک و جلوه های بصری بازی استار فیلد:

گرافیک و جلوه های بصری بسیار عالی کار شده اند در بازی. بازی به دلیل داشتن موتور گرافیکی مناسب، توانسته است که گرافیکی برای خود زقم بزند که گیمر با وارد شدن به بازی احساس کند که تمامی اتفاقات به صورت کاملا عالی و واقعی در حال رخ دادن است. سازنده با استفاده از جلوه های مناسب توانسته است جلوه های برای بازی به کار ببرد که محیط بازی، شباهت بسیار زیادی به محیط های فضایی داشته باشد. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی ها دنیای که در حال حاضر منتشر شده است، برای این بازی استفاده نموده است و شما را به ساعت ها گوش دادن موسیقی ها، وادار می کند.

سخن پایانی:

در آخر اگر علاقه مند به بازی هایی هستید که در ژانر اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید بازی های سبک اکشن و علمی تخیلی انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و ساعت های فراوان سرگرم باشید و از این بازی جالب لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما افراد را نسبت به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی و برسی بازی استار فیلد، یک بازی بسیار اکشن و علمی تخیلی" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *