معرفی و برسی بازی سی فو، یک بازی بسیار هیجانی در سبک اکشن

ما امروز قصد داریم تا یکی دیگر از بازی های جذاب که به تازگی رونمایی شده است رو مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و شما را با آن بیشتر آشنا کنیم. این بازی سیفو یا همان خشم اژدها می باشد که با وارد شدن آن به دنیای بازی توانست نظر خیلی از افراد را نسبت به خود جلب کند و به یک بازی پرطرفدار تبدیل شود. برای آشنایی بیشتر با این بازی، پیشنهاد می کنم تا آخر این برسی همراه سایت گیمران باشید.

4.5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی سی فو، یک بازی بسیار هیجانی در سبک اکشن

داستان و گیم پلی بازی خشم اژدها:

داستان بازی از جایی شروع می شود که ینگ به یکی از مدرسه های آموزشی هنر های رزمی حمله می کند. ینگ در گذشته از این مدرسه اخراج می شود و از همان موقع تصمیم می گیرد تا انتقام خود را بگیرد.

ینگ یک استاد بزرگ کنگ فو هست و با تمامی نیروهای خودش، تمامی هنر جو ها را می کشد و سرانجام با استاد خود رو به رو می شود؛ پس یک مبارزه بسیار سخت با یک ضربه نهایی استاد خود را شکست می دهد و در آخر فرزند او را در کمد پیدا می کند و او را از بین می برد.

سرانجام بعد از مدتی فرزند استاد به کمک یک نیروی ماوراء ، مجدد زنده می شود و قسم می خورد تا آخر قطره خون خود تا موقعی که انتقام بگیرد زنده بماند و…….. .

بازی دارای یک داستان بسیار عالی است و توانسته است با محیط بازی به خوبی ادغام شود و حتما بعد از انجام دادن بازی شما شاهد یکی بازی با کیفیت و عالی خواهید بود.

شما می توانید مشخصی کنید که  فرزند استاد که قرار است انتقام بگیرد، دختر باشد و یا پسر. زیرا شما در طول داستان بازی باید آن شخصیت را کنترل و مدیریت کنید و یا می توان به زبان ساده گفت که شما همان شخصیت هستید که باید در بازی از آن کاراکتر استفاده کنید و می توان گفت که بازی از همان اول دست گیمر را باز می گذارد تا حتی خودش مشخص کند که آیا کاراکتر وی زن باشد یا مرد؟.

شخصیت شما تا سن ۷۰ سالگی عمر می کند و تا سن هفتاد سالگی می تواند به کمک قدرت ماوراء زنده شود ولی بعد از سن هفتاد سالگی، اگر بمیرد مجدد زنده نمی شود و می توان گفت که اگر در سن هفتاد سالگی بمیر، شما باید مجدد بازی را شروع کنید. شما پس از مرن یک عدد به شما نشان می دهد مثال اگر عدد ۱ نشان داد، بار دیگر که زنده می شوید سن شما یک سال بزرگ تر است و یا اگر عدد ۲ نشان داد، سن شما دوسال بزرگ تر است.

بازی دارای مبارزات بسیار اکشنی می باشد و باید گفت که سازنده سعی کرد تا تمامی شخصیت های دشمن به هم خیلی شبیه نباشند و تنوع دشمنان زیاد باشد ولی نمی توان گفت که تنوع چهره دشمنان زیاد است ولی به اندازه کافی زیاد می باشد. بازی خشم اژدها، یک بازی بسیار سرگرم کننده است که البته در کنار این سرگرمی بزرگ، می تواند ساعت های فراوان و متوالی شما را سرگرم مبارزات خود کند و البته باید به این نکته هم اشاره کرد که این بازی یک بازی بسیار سخت و دشوار است و گاهی اوقات باعث می شود که شما از ادامه این بازی دست بکشید ولی باید گفت که این بازی به قدر سرگرم کننده است که شما را مجذوب مبارزات خود می کند ولی باید گفت به اندازه ای که شما را مجذوب مبارزات خود می کند، به همان اندازه به دلیل سخت بودن بازی شما را از ادامه دادن بازی ناامید می کند.

گرافیک و جلوه های بصری بازی سی فو:

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و سازنده بازی سعی کرده تا یک بازی با گرافیک بسیار فوق العاده بسازد که گیمر بتواند ساعت های متوالی از این بازی جذاب و سرگرم کننده لذت ببرد. با قرار گرفتن جلوه های بصری مناسب و سازنده بازی با استفاده از اجزای مناسب برای قرار دادن یک محیط کامل شرقی ، توانسه است داستان بازی را همانند داستان های قدیمی و چینی کند که سرشار از افسانه های مبارزه ای بسیار اکشن و جذاب بوده است. سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا داستان بازی را در یک محیط کاملا شرقی قرار داده است. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده بازی، مانند یک دانش آموزش که کاردستی با کاغذ می سازد و آن را تزئین می کند، از موسیقی بسیار خوب و مناسبی برای این بازی استفاده کرده است که بسیار گوش نواز و البته مناسب برای مبارزات بسیار اکشن می باشد.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی خشم اژدها، یک بازی بسیار سرگرم کننده است که می تواند افراد گیمر را سرگرم هیجان و جذابیت خود کند. این بازی عالی مناسب افرادی است که به شخصیت های بزرگی مانند جکی چان و بورسلی علاقه دارند . زیرا می توان تمامی هنر های رزمی این شخصیت ها را در بازی دیده. در آخر پیشنهاد می کنم حتما این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و نصب نمایید و ساعت های متوالی از یک بازی بسیار اکشن و با کیفیت لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

رای شما به "معرفی و برسی بازی سی فو، یک بازی بسیار هیجانی در سبک اکشن" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *