معرفی و برسی بازی جدید و بسیار سرگرم کننده هورایزن غرب ممنوعه

پس از آن که استودیو بزرگ سونی  در ساخت و معرفی بازی هورایزن زیرو داون توانسته نظر خیلی از افراد را نسبت به خود جلب کند، توانسته کاری کند که سازنده را مجبور کند که داستان بازی را ادامه دهد و بازی را به جیگاهی برساند که افراد گیمر خواهان منتشر شدن نسخه دوم این بازی شوند. حال با گذشت 7 سال بلاخره بازی هورایزن غرب ممنوعه که نسخه دوم بازی می باشد، با جذابیت های فراوان عرضه شد. همراه  سایت گیمران باشید با برسی بیشتر بازی هورایزن غرب ممنوعه.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی جدید و بسیار سرگرم کننده هورایزن غرب ممنوعه

داستان و گیم پلی بازی هورایزن غرب ممنوعه:

شما پس از شروع بازی شاهد این خواهید بود که سازنده بخشی از داستان نسخه قبل را برای افراد گیمر روایت می کند که بتوانید خیلی راحت بازی را انجام دهید و بعد از تمام شدن آشنایی با داستان نسخه قبل بازی، متوجه می شوید که باید بار دیگر با دشمنان داستان قبلی خود مبارزه کنید؛ این بار دشمنان شما قوی تر از هر موقع برگشته اند و قصد دارند تا کار شما را یک سره کنند.

سازنده بازی یک فرد هلندی است و ایده تمامی داستان بازی را خود ارائه داده است، گفت که بنده در نسخه دوم عملکردی از خود به نمایش گذاشته ام که شما افراد گیمر را سرگرم هیجان و جذابیت خود می کند، همچنین سازنده به این نکته هم  اشاره کرده است که مشکلات نسخه قبل اصلا در این نسخه دوم بازی وجود ندارد. حال باید گفت که آیا سازنده توانسته است موفق شود؟.

گیم پلی بازی عالی است و سازنده سعی خود را کرده است تا بازی را با کار های روایت کند که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. مثال قدم گذاشتن در یک محیط پر از برگ و علفزار، بالا رفتن از کوه و درختان و……. می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

بازی شما افراد را در چهار فصل مختلف قرار می دهد که بتوانید کاراکتر خود را در حالت های مختلف هر فصل، به کار های بسیار جالب درگیر کنید. مثال در فصل زمستان  او را درگیر بالا رفتن از کوه های پر از برف می کنید که، برای رسیدن به دشمنان خود باید از کوه ها بالا رفت و کار بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز خواهد بود.

شما در این بازی شاهد تنوع بسیار زیاد شخصیت و کاراکتر های بازی هستید که هر کدام از آن ها برای کمک به شما آماده هستند و برای اینکه شما به اهداف خود برسید، تمامی سعی و تلاش خود را می کنند. هرکدام از کاراکتر های بازی دارای زندگی و داستان خود می باشند که در گذشته آن ها را مورد آزار و اذیت خود  قرار داده است و البته باید گفت که داستان تمامی افراد، با یک دیگر ربط دارد و با یگ دیگر ادغام شده است. شما با انجام دادن ماموریت های فرعی بازی ، می توانید به آن ها کمک کنید که دوباره زندگی خود را بسازند و البته با انجام دادن ماموریت های اصلی، می توانید داستان و روایت بازی را پیش ببرید.

گفت و گو کاراکتر های بازی به قدری هیجان انگیز و عالی کار شده است که شما را محو داستان سینمای  خود می کند و شما را وادار می کند تا آخر این سکانس ویدیو،آن را تماشا کنید و از گفت و گو و حرکات  آن ها در حین صبحت با یک دیگر ، لذت ببرید.

بخش مبارزات بازی هورایزن غرب ممنوعه:

مبارزات بازی با موجودات دیگر بسیار هیجان انگیز است و می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم مبارزات کند . شما در مبارزات تنها از تیرو کمان و شمشیر استفاده نمی کنید، بلکه با بالا بردن مهرت و امتیاز های خود، به سلاح های مرگبار دیگر دست پیدا می کنید  که در طول مسیر بازی بسیار زیاد به شما افراد کمک می کند. دشمنان شما در حین مبارزه از هوش مصنوی خوبی برخوردار هستند؛ در زمان کشتن ها خیلی طبیعی و عالی رفتار می کنند .

درخت مهارت های بازی هورایزن غرب ممنوعه:

درخت مهارت های بازی بسیار عالی و کاربردی است که با جمع آوری جوایز و پول های خود، می توانید مهارت های درخت مهارت را باز کنید و در طول مسیر بازی از مهارت های در جنگ و گشت و گذار بازی استفاده کنید زیرا هر کدام از مهارت ها در یک قسمت و مرحله بازی بسیار کاربردی می باشد و شما افراد به آن نیاز پیدا می کنید.

شخصی سازی بازی هورایزن غرب ممنوعه:

شخصی سازی بازی بسیار عالی است و شما افراد می توانید برای کاراکتر خود از هر نوع لباس و سلاحی که دوست دارید استفاده کنید . شما می توانید برای هر فصول که در داستان بازی آن ها را تجربه می کنید، از لباس مدنظر خود استفاده کنید. سلاح های خود را هر طور که دوست دارید بسازید و آن ها را نیز ارتقا دهید.

گرافیک و جلوه های بصری بازی هورایزن غرب ممنوعه:

قدرتمند بودن موتور گرافیکی بازی،باعث شد تا بازی از گرافیک بسیار خوبی برخورد دار باشد و سازنده از تیم سازنده بسیار کار بلدی برای ساخت این بازی استفاده کرده است ، که در ساخت بازی بسیار عالی عمل کرده اند. جلوه های بصری با قرار گرفتن در محیط های مناسب بازی، باعث شده است تا بازی از جذابیت بسیار زیادی در محیط های خود برخوردار باشد. محیط های بازی بسیار زیبا و چشم نواز هستند به لطف نوپردازی خوب بازی. موسیقی و صداگذاری بازی یکی از نکات بسیار مهم در بازی است که می تواند گیمر را مجذوب خود کند و این بازی توانسته است در کنار این همه جذابیت و عملکرد عالی، در انتخاب موسیقی هم عالی عمل کند و همچنین صداگذاری کاراکتر های  بازی بسیار عالی می باشد.

سخن پایانی:

در آخر پیشنهاد می کنم اگر از نسخه قبلی این بازی لذت برده اید، پیشنهاد می کنم نسخه دوم بازی که به نام هورایزن غرب ممنوعه می باشد را حتما تجربه کنید. این بازی توانسته است امتیاز ۹ را از ۱۰ کسب کند که این نشان دهنده این است که سازنده توانسته  است به گفته خود عمل کند. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

رای شما به "معرفی و برسی بازی جدید و بسیار سرگرم کننده هورایزن غرب ممنوعه" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *