معرفی و بررسی بازی عالی و هیجانی مارول میدنایت سان

بازی مارول میدنایت سان، یک بازی عالی است که توسط کمپانی بزرگ و مشهور مارول ساخته شده است سازنده بازی سعی کرده است تا بازی بسازد که تمامی افراد را سرگرم هیجان و جذابیت خود کند. این بازی جالب و معرکه روایتگر گروه بزرگ مارول است در غیاب بعضی از شخصیت های بازی و اضافه شدن تعدادی دیگر از شخصیت ها که باعث شده تا جذابیت بازی دو چندان شود. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشتر بازی مارول میدنایت سانز.

4.5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی عالی و هیجانی مارول میدنایت سان

داستان و گیم پلی بازی مارول میدنایت سان:

داستان بازی در دوران تاریک گروه مارول روایت می شود و خیلی از انتقام جویان بازی زنده هستند و خیلی از افراد در گروه انتقام جویان در حال فعالیت و نجات دنیا هستند. شما در این بداستان بازی قرار است با شخصیتی رو به رو شوید که به دلیل داشتن نیرو های بزرگ و قدرتمند اهریمنی، توانسته است دنیا و سیاره زمین را به آشوب بکشد و کار افراد انتقام جوی را سخت تر از قبل کند و حال تنها راه برای نجات زمین، این است که افراد انتقام جوی سلاح های بزرگ و معروف خود را بردارند، برای نجات زمین تمامی تلاش خود را بکنند.

گفته شده که خیلی از شخصیت های بازی در این بازی غیاب هستند و خیلی اضافه شده اند به داستان بازی. در این قسمت از بازی شما شاهد این هستید که شخصیت های مثل ناتاشا رومانوف، گروه نگهبانان کهشان، تور در این گروه انتقم جو قرار ندارد و فقط شخصیت های مثل آیرومن، کاپیتان آمریکا، کاپیتان مارول و دکتر استرنج قرار دارند و حال سازنده بازی برای اینکه این گروه کوچک را به یک گروه بزرگ انتقام جوی تبدیل کند، شخصیت های مثل سرسی  شخصیتی که از گروه جاودانگان بود، شخصیت ولورین شخصیتی که از گروه افراد گروه ایکس بود و…… به این گروه اضافه شده اند تا در طول مسیر مبارزات بزرگ به گروه انتقام جویان به پیوندند و به آن ها نیز کمک کنند.

گیم پلی بازی عالی است و روش انجام دادن بازی بسیار ساده است. شما در طول مبارزات بازی به صورت خودکار در تمامی شخصیت های بازی قرار می گیرید و با دشمنان خود بارزه می کنید مثال شما شخصیت آیرومن هستید و بعد از مبارزه با دشمنان خود، بازی شما را به صورت خودکار در شخصیت دیگر قرار می دهد ممکن است شما را در شخصیت دکتر استرنج قرار دهد و بعد باید به کمک نیرو های ماوراء طبیعه آن، با دشمنان گروه انتقام جویان مارول مبارزه کنید و تمامی آن ها را از بین ببرید.

سازنده بازی سعی کرده تا محط گیم پلی بازی را به گونه ای طراحی کرده است تا بتواند به خوبی گروه انتقام جویان که در دنیای تاریک خود به سر می برند، طراحی کند و افراد گیمر را شگفت زده خود کند.

شخصی سازی بازی مارول میدنایت سان:

شخصی ساازی بازی عالی است و می توانید هر طور که دوست دارید شخصی های خود را شخصی سازی کنید و سلاح مورد نظر برای شخصیت خود استفاده کنید و هر طور که دوست دارید سلاح های خود را طراحی کنید و بسازید. البته نکته جالب بازی این است که شما افراد می توانید به کمک شخصی سازی بازی هر طور که دوست دارید کارکتر های بازی شخصی سازی کنید که از انتخاب لباس گرفته تا سلاح مورد نظر و سلاحی که شما به آن علاقه دارید.

گرافیک و جلوه های بصری بازی مارول میدنایت سان:

گرافیک بازی در جایگاه بسیار خوب و بالایی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است که بسیار عالی و معرکه می باشد و باعث شده تا این بازی تمامی خصوصیات یک بازی از کمپانی مارول را در خود قرار دهد و شما افراد را شگفت زده کند. جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و سازنده بازی از جدید ترین جلوه های بصری و نورپردازی برای این بازی استفاده کرده است و با استفاده از جلوه های مناسب، توانسته دنیای تاریک و پر از رمز و راز مارول را در بازی به تصویر بکشد. نورپردازی بازی عالی است و باعث شده تا بازی از نورپردازی بسیار خوبی برخورد دار باشد و سازنده بازی  بازی ساخته است که شما اصلا در آن شاهد افت فریم نخواهید بود. محیط بازی بسیار بزرگ و عالی است و سازنده بازی از جدید ترین امکانات برای ساخت محیط بازی استفاده نموده است. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده اینبار در کنار استفاده از موسیقی های مارول، چندین موسیقی جدید هم استفاده کرده است که شما را شگفت زده خود می کند.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی مارول میدنایت سان، یک بازی عالی است که بسیار سرگرم کننده و شگفت انگیز می باشد و اگر علاقه مند به مجموعه بازی های گروه مارول هستید، پیشنهاد می کنم حتما این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و ساعت های فراوان از داستان جدید و شگفت انگیز گروه انتقام جویان مارول لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما افراد را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمندم در آخر به مطلب بنده امتیاز دهید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی عالی و هیجانی مارول میدنایت سان" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *