معرفی و برسی بازی شوالیه های گاتهام، یک بازی با محوریت داستان بتمن

بازی شوالیه های گاتهام، یک بازی بسسار جدید است که توسط استودیو دی سی و برداران وانر ساخته شده است و قرار است به زودی در دنیای بازی ، عرضه شود. این بازی جالب از همان اول توانسته است با منتشر کردن یک تریلر کوتاه ، نظر تمامی افراد را به خود جلب کند. حال ما برای اینکه بیشتر از تریلر با داستان و گیم پلی بازی بیشتر آشنا شوید، این بازی را مورد تحلیل و برسی قرار داده ایم. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشتر بازی شوالیه های گاتهام.

4.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی شوالیه های گاتهام، یک بازی با محوریت داستان بتمن

داستان و گیم پلی بازی شوالیه های گاتهام:

داستان بازی از جایی شروع می شود که دیگر خبری از بروس وین یا همان بتمن نیست و  تمامی شهر پر از خلافکار های شده است که جان مردم را به خطر می اندازن و شهر گاتهام مانند سابق نیست و حال این شهر به شهر خلافکار و گنگستر ها معروف شده است.

در این میان قبل از اینکه بتمن ناپدید شود، وی یک تیم از ابر قهرمان ها را تشکیل می دهد تا در زمان نبودن او در مقابل شهر ایستادگی کنند و جان مردم را از دست خلافکار ها و گنگستر ها نجات دهند.

حالا با گذشت زمانی کوتاه فیلم برای این ابرقهرمان ها فرستاده می شود که سخن های پایانی بروس وین است و از آن ها خواسته است که در زمان نبودن او، در مقابل دشمنان شهر یک تیم ابرقهرمان تشکیل دهند و با یک دیگر با دشمنان شهر گاتهام مبارزه کنند. تمامی این افراد خانواده بروس وین یک گروه ۴ نفره از ابرقهرمان ها را تشکیل می دهند و با خلافکار ها و گنگستر ها مبارزه می کنند و به دنبال اتفاق اصلی هستند که بدانند چه بلایی سرای بروس وین آمده است.

در اول گیم پلی می توان گفت که بازی دارای یک داستان بسیار سرگرم کننده و سرشار از هیجان است و می تواند گفت که سازنده نویده این را می دهد که شما افراد با یک بازی سرتاسر هیجان و اکشن سروکار دارید و می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند.

بازی از گیم پلی خوبی برخوردار است و سازنده بازی شهر گاتهام را به خوبی طراحی کرده است و تمامی اتفاقات بازی بعد از داستان نسخه قبلی که با نام بتمن منتشر شده بود ادامه دارد و سازنده سعی کرده تا به تمامی نکات و حتی چراخ شبی که بتمن در سب در آسمان روشن می کرد، توجه داشته است .

بازی به شما این اجازه را می دهد که با ۴ شخصیت بازی با دشمنان مبارزه کنید و البته اینگونه نیست که شما باید شخصیت های بازی را انتخاب کنید، بلکه بازی در زمان مورد نیاز شما را در شخصیتی که قصد دارد انتقال می دهد و شما از آن به بعد باید با آن شخصیت مبارزه کنید.

مبارزات بازی بسیار اکشن است و به خوبی در بازی مبارزات طراحی شده است و باید گفت که بازی از گیم پلی بسیار خوبی برخوردار است و سازنده در بخش طراحی افراد، گنگستر ها و خلافکار و حتی سلاح های موجود در بازی هم توجه داشته است و به خوبی همه چیز را مطابق را واقعیت ساخته است. البته گروه هایی که در بازی با نام های مختلف قرار دارند، تمامی آن ها خیالی هست و اصلا در واقعیت به هیچ عنوان از آن ها نامی برده نشده است.

گرافیک و جلوه های بصری بازی شوالیه های گاتهام:

گرافیک بازی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است و توانسته است گرافیکی برای این بازی طراحی کند که بسیار ارزشمند و عالی باشد. تیمی سازنده بازی تمامی عملکرد خود را گذاشته است تا بازی با کیفیت و همانند بازی های سینمایی بسازد که بتواند گیمر را ، مجذوب هیجان و مبارزات خود کند.

محیط بازی به خوبی طراحی شده است و اگر به خوبی به محیط بازی دقت کنید، می توانید محیط بازی را در بازی های دیگر که با روایت داستان بتمن بوده است تماشا کنید. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی و صداگذاری برای این بازی استفاده نموده است.  موسیقی های بازی بسیار عالی هستند و به بازی جو مناسبی را انتقال می دهند.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی شوالیه های گاتهام، یک بازی عالی است که می تواند ادامه داستان بتمن را بر عهده بگیرد و شما افراد علاقه مند به بازی های بتمن و مجموعه فیلم های این شوالیه تاریک را مجذوب جذابیت خود کند. شما می توانید این بازی را برای کنسول مورد نظر خود در هفته های آینده خریداری کنید و این بازی عالی به خوبی تجربه کنید و از آن لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی و برسی بازی شوالیه های گاتهام، یک بازی با محوریت داستان بتمن" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *