معرفی و برسی بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش

ما امروز قصد داریم تا از طریق وبسایت گیمران یکی دیگر از بازی های بسیار جالب و هیجان انگیز را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و شما افراد را با آن بیشتر آشنا کنیم. بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش، داستان بسیار جالب و هیجان انگیز است و تمامی بازی در ژانر اکشن، ماجراجویانه و وحشت روایت می شود. برای شناخت بیشتر از این بازی پیشنهاد می کنم همراه سایت گیمران باشید.

5 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش

داستان و گیم پلی بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش

داستان بازی از جایی شروع می شود که یک لیگ عدالت توانسته است از دست دشمنان خود راحت شود ولی ناگهان متوجه می شود که شهر دچار یک اتفاق بسیار بزرگ تر شده است و حال افراد شهر از دستورات یک سفینه فضایی بسیار بزرگ پیروی می کنند و قصد دارند تا شما را از بین ببرند و حال باید شما به کمک دوستان خود با این سفینه فضایی بسیار بزرگ مبارزه کنید و جان مردمان را نجات دهید.

این بازی یک بازی سوم شخص شوتر آنلاین است که دارای هیجان بسیار زیادی است و می تواند افراد گیمر خود را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند و به جای برسد که گیمر به این بازی اعتیاد پیدا کند.

شما در این بازی می توانید در نقش تمامی شخصیت های بازی باشید ولی بازی خودش در زمان های مختلف مشخص می کند که در نقش کدام کاراکتر و شخصیت بازی باشید و البته هر کدام از کاراکتر های بازی دارای قدرت های مختص خود هستند که بازی برای اینکه شما افراد را با این قدرت ها آشنا کند، بخشی را قرار دهد به اسم راهنما که شما در این قش می توانید از قدرت های شخصیت های با خبر شوید و در حین مبارزه از آن ها استفاده کنید.

بازی دارای درخت مهارت های هم است که با هر کارکتری که بهتر مبارزه کنید کیت درخت مهارت های بیشتر بازی می شود و می توانید از قابلیت های جدید و شگفت انگیز آن نیز بهرمنده شوید. حال ما برای اینکه شما با قدرت بعضی از شخصیت ها آشنا شوی چند مورد از این کاراکتر ها را مورد برسی قرار می دهیم.

کاراکتر انسان کوسه نما:

این کاراکتر یک انسان است که براثر آزمایشات ژنتیکی تبدیل شده است به یک انسان کوسه نما که می تواند دشمنان خود را از بین ببرد. این کاراکتر شاید می توان گفت قوی ترین کاراکتر بازی است زیرا می تواند دشمنان خود را بلند کند و مانند یک زنجیر بچرخاند.

کاراکتر هارلی کویین:

این کاراکتر خیلی از افراد با آن آشنایی دارند کاراکتری که یک دکتر روانشناس بود و حال به یکی از افراد قدرتمند لیگ عدالت تبدیل شده است که به کمک چوب دستی خود سر دشمنان را له می کند و با نارنجک های دستی خود آن ها را از بین می برد.

کاراکتر فلش:

این کاراکتر که خیلی از افراد به آن علاقه دارند بسیار جالب است این کاراکتر می تواند خیلی سریع در حد سرعت نور بدود و دشمنان خود را یکی یکی از بین ببرد و نیز تار ومار کند بدون آنکه دشمنان متوجه شوند چیزی از آن جا رد شده است.

این ها فقط سه تا از کاراکتر های بازی بودند ولی بازی دارای کاراکتر های دیگری هم است که شما می توانید با انجام دادن و تجربه کردن بازی شاهد این کاراکتر ها و مهارت های خاص و خارق العاده آن ها باشید و لذت ببرید.

سازنده توانسته است بازی را به گونه شبیه سازی کند که اگر مجموعه فیلم های جوخه انتحار را تماشا کرده باشید، می توانید متوجه شد که سازنده چه عملکردی داشته است و بازی را خیلی واقعی گرایانه ساخته است .

محیط بازی آن طور که باید دلنشین باشد و حال و هوای یک جنگ تاریخی را داشته باشد، نیز  دارد  و در خود جای داده است ؛ شما با وارد شدن در زمین مبارزات می توانید با حال هوای بسیار سخت و مبارزاتی که در شهر صورت گرفته است ادغام پیدا کنید و به راحتی با حالت شهر یکی شوید.

بخش شخصی سازی بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش

بخش شخصی سازی بازی بسیار عالی است و شما می توانید در این بخش برای کاراکتر خود از لباس و سلاح های جدید استفاده کنید و یا نیز اسلحه های آن ها را ارتقاء دهید. سازنده در این بخش عملکرد خوبی داشته است و گیمر دست و بالش برای شخصی سازی کاراکتر های خود باز است  و می توانید آن ها را هرطور که دوست دارد کراکتر خود را شخصی سازی کند و نیز طراحی کند.

گرافیک و جلوه های بصری بازی جوخه انتحار:لیگ عدالت را بکش

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است و شما شاهد یک گرافیک بسیار عالی و خارق العاده بعد از تجربه کردن بازی خواهید بود.

جلوه های بصری با جذابیت بسیار زیاد شما را رو به رو می کند و به گونه ای در محیط بازی قرار گرفته است که شما بعد از تماشای این جلوه های بصری شگفت زده خواهید شد.

موسیقی و صدا گذاری بازی عالی است و سازنده سعی کرده تا با استفاده از موسیقی های مناسب تواند عملکردی از خود نشان دهد که گیمر مجذوب موسیقی های گوش نواز بازی شود. صداگذاری بازی آن طور که باید قابل قبول است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی جوجه انتحار: لیگ عدالت را بکش، توانسته است از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد و به جایگاهی برسد که گیمر را مجذوب جذابیت و هیجان خود کند.

این بازی در کل یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده است که شاید برای شما یک بازی با داستانی تکراری باشد ولی بازی است که حتما ارزش تجربه کردن را دارد و از جالب ترین بازی های روز دنیا است.

در آخر پیشنهاد می کنم این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و این بازی را حتما تجربه کنید. خواهشمندم در آخر به مطلب بنده امتیاز دهید و همچنین نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و برسی بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *