معرفی و برسی بازی دایینگ لایت ۲، یک بازی زامبی محور سرگرم کننده

بازی دایینگ لایت 2، یک بازی بسیار عالی است که با جذابیت های فراوان خود توانسته است نظر تمامی افراد را نسبت به خود جلب کند و به یک بازی عالی تبدیل شود. این بازی جالب دارای دارای خصوصیات بسیار خوبی است و باعث شده تا این بازی ، به یک بازی بسیار سرگرم کننده تبدیل شود. البته باید گفت که این بازی بدون نقص هم نیست. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشتر بازی دایینگ لایت 2.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی دایینگ لایت ۲، یک بازی زامبی محور سرگرم کننده

داستان و گیم پلی بازی دایینگ لایت ۲:

داستان بازی روایتگر فردی به اسم داین است که از کودکی از خواهر خود جدا شده و حال پس از مدتی مکان او را پیدا کرده است و حال قصد دارد تا او را بعد از گذشته این همه سال ، با او رو به رو شود؛ ولی باید گفت که حال دنیا درگیر موجودات زامبی وار شده است و کار او بسیار سخت و دشوار است و باید هر چه زودتر خواهر خود را پیدا کند و او را نجات دهد. خواهر او در شهر ویلیدر می باشد و باید به این شهر برود. به گفته برخی از اخبار و رسانه ها که او متوجه می شود، آن شهر بازمانده ای ندارد ولی داین به حرف آن ها گوش نمی دهد و خود را وارد یک ماجراجویی بزرگ می کند.

نسخه اول این بازی ۷ سال پیش منتشر شد و از همان اول توانست نظر خیلی از افراد علاقه مند به بازی های زامبی محور را، نسبت به خود جلب کند و به یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده تبدیل شود. بازی در نسخه اول دارای مشکلات بسیار زیادی بودولی در نسخه دوم مشکلات را برطرف کرده است ولی بازی هم مشکلاتی هست که شما را با آن ها آشنا می کنیم.

یکی از نکاتی که شما در طول بازی بسیار شما را سرگرم خود می کند، داستان بسیار پیچیده بازی است که علاقه مند های بازی های زامبی محور، به خوبی داستان پیچیده را متوجه می شوند و می دانند برای اینکه بتوانند پیچیدگی داستان بازی را از بین ببرند، باید مراحل بازی را به خوبی پشت سر بگذارند و کمی در طول مسیر بازی صبر داشته باشند.

گفته شد که بازی در نسخه دوم هم دارای مشکلاتی است. اولین مشکلی که می توان به آن توجه کرد و متوجه سریع به آن شد، شخصیت پردازی بازی است که به جز دو سه نفر از شخصیت های اصلی بازی، شخصیت پردازی کاراکتر های دیگر بازی بسیار ضعیف است.

مراحل بازی بسیار زیاد و متنوع است و می توان گفت که استودیو سازنده تک لند، یک بازی عالی ساخته است که اگر برخی از مشکلات آن را در نظر نگیریم ، می توان گفت که این بازی یک بازی عالی است که پر از ماموریت های فرعی و اصلی است که می توان افراد را ساعت های متوالی سرگرم خود کند.

دیالوگ بندی شخصیت های بازی بسیار افتضاح است ولی شما افراد می توانید برای جواب دادن به گفت و گوها ، دیالوگ های بازی را بهتر کنید.

بخش مبارزات بازی  دایینگ لایت ۲:

مبارزات بازی بسیار عالی است و باید با سلاح های متنوعی با دشمنان خود مبارزه کنید. زامبی ها تنها دشمنان شما نیستند، بلکه برخی از افراد بازمانده هستند که یک گروه بزرگ تشکیل داده اند که تا دندان مسلح هستند و با افراد دیگر حمله ور می شوند و تمامی غذا و وسایل گروه های دیگر را غارت می کنند.

شما در طول مسیر ماموریت های دیگری هم دارید مثال نجات دادن بازماندگان ، یکی از نکاتی است که باید به آن خیلی توجه کرد زیرا در طول مسیر نجات دادن بازماندگان، به صورت اتفاقی با افراد دیگری رو به رو می شوید که هم انسان هستند و هم زامبی ولی باید گفت که در طول بازی کمی این مراحل تکراری می شود و مثل گذشته جالب نمی ماند.

درخت مهارت های بازی دایینگ لایت ۲:

درخت مهارت های بازی یکی از نکاتی است که در تمامی بازی های اکشن می توان آن را مشاهد کرد. شما در طول بازی با انجام دادن مراحل پارکور و پریدن از این ساختمان به ساختمان دیگر، داستان بازی را پیش می برید و از بحث اصلی بازی خارج نشویم که شما باید در طول بازی با انجام دادن مراحل های متنوع بازی، کیت های مختلف درخت مهارت های بازی را باز کنید که در طول مسیر بازی بسیار این کیت ها به شما کمک می کند.

شخصی سازی بازی دایینگ لایت ۲:

شخصی سازی بازی بسیار جالب است و شما افراد می توانید با گذراندن مراحل بازی، کیت و لوازمی را به دست بیاورید و به کمک آن ها ، شخصیت خود را هر طور که دوست دارید طراحی کنید. لباس های موجود در بخش شخصی سازی بسیار زیاد و متنوع می باشد، سلاح های بازی بسیار زیبا و خوب کار شده اند و…….. .

بخش آنلاین بازی  دایینگ لایت ۲:

اگر فردی را می شناسید که در انجام چنین بازی های فردی ماهر و بسیار علاقه مند به کار گروهی است، پیشنهاد می کنم بخش آنلاین بازی را به همراه او تجربه کنید و ساعت های فراوان از این بازی جالب و سرگرم کننده ، لذت ببرید زیرا بخش آنلاین بازی بسیار سرگرم کننده است و می تونید به صورت ۲ یا چند نفره انجام دهید.

گرافیک و جلوه های بصری بازی دایینگ لایت ۲:

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی و استودیو تک لند، از بهترین تیم سازنده  و امکانات برای ساخت این بازی استفاده نموده است و توانسته است موفق شود. جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و می توان گفت که سازنده با جلوه های مناسب توانسته است، محیط زامبی وار و ترسناک را برای بازی به نمایش بگذارد. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده در بخش موسیقی عملکردی شگفت انگیز از خود به نمایش گذاشته است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی دایینگ لایت ۲، یکی بازی عالی است که می توان گفت در بین تمامی بازی های دنباله دار، این بازی موفق تر بوده است و توانسته است دنباله نسخه اول این بازی را به خوبی ادامه دهد. این بازی توانسته است امتیاز ۷ از ۱۰ را کسب کند  و به جز بازی های عالی و سرگرم کننده امسال تبدیل، شود. در آخر پیشنهاد می کنم حتما این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و از ساعت های فراوان از یک بازی زامبی محور لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی و برسی بازی دایینگ لایت ۲، یک بازی زامبی محور سرگرم کننده" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *