معرفی و برسی بازی دث لوپ، یک بازی معمایی و جذاب

بازی دث لوپ یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند . این بازی جذاب دارای داستانی پر از رمز و راز است که برای حلب کردن تمامای آن ها باید تمامی سعی خود را بکنید تا بتوانید موفق شوید و نیز از آن لذت ببرید. برای شناخت بیشتر از جدید ترین بازی معمایی، همراه سایت گیمران باشید.

4.5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی دث لوپ، یک بازی معمایی و جذاب

گیم پلی و داستان بازی دث لوپ

بخش داستان بازی دت لوپ بسیار عالی و شگفت انگیز است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم جذابیت و هیجان خود کند.

این بازی جالب و سرگرم کننده روایت گر فردی به نام کولت است که در یک جزیره خیالی گیر افتاده است و باید تمامی تلاش خود را بکند تا بتواند از این جزیره بزرگ با رمز و راز های فروان خارج شود ولی اینگونه می باشد که کلوت بعد از هر بار کشته شدن و مردن، مجدد از  جایی سر در می آورد که از خواب بید شده است ولی در طوبل مسیر مهارت های پیدا می کند که باعث شود که دیگر از جایی اول و مراحل اولی بعد از مردن سر در نیارد. تنها کلید خارج شدن از این جزیره بزرگ، به دست آوردن لوپ های فراوان در بازی است.

این بازی جذاب و عالی می تواند با ماموریت های عالی خوش شما را سرگرم هیجان و جذابیت خود کند و به اینگونه می باشد که ماموریت های بازی به ۴ بخش تقسیم شده است و هر بخش از بازی دارای ۴ بخش دیگر است که در مجموعه می توان گفت که بازی دارای ۱۶ بخش است و نمی توان گفت که بازی دارای ۱۶ بخش است می توان در کمتر از ۱ روز به پایان رساند اینگونه است که هر بخش از ۱۶ بخش بازی برای پشت سر گذاشتن نزدک به ۲ ساعت وقا می برد و شما باید برای رد شدن از هر بخش تمامی لوپ ها را جمع کنید و همچنین تمامی چالش های بازی را یکی یکی پشت سر بگذارید.

همانطور که مشخص است بازی دارای داستانی پر از رمز و راز است و باید گفت چالش های بازی بسیار زیاد است مثال برای اینکه بتوانید از درب ها رمز دار رد شوید، باید در یک منطقه هر چقدر لوپ وجود دارد جمع کنید و یا در طول مسیر هر چیزی که پیدا می کنید حتما بردارید زیرا حتما برای باز کردن درب ها حتما به شما کمک خواهد کرد و ممکن است برای اتفاقات بعد از درب برای شما بسیار موثر باشد.  

بازی دارای درخت مهارت ها هم است که شما می توانید از طریق به دست آوردن آیتم ها، مهرات های بازی را پشت سر هم بازی کنید و بتوانید در مراحل بازی از هر یک از آن ها استفاد کنید؛ مهارت های بازی بسیار کارآمد هستند و حتما برای به دست آوردن آن ها تمامی سعی و تلاش خود را بکنید.

مخفی کاری های بازی کاملا به خوبی است و می توان لذت یک مخفی کاری جالب را به گیمر منتقل کنید و تنها مشکل بازی در بخش مخفی کاری است زیرا بعد از مدتی مخغفی کاری و کشتن دشمن ها حوصله سر بر و بدرد نخور می شود.

بخش شخصی سازی بازی دث لوپ

بخش شخصی سازی بازی بسیار عالی است و باید گفت که سازنده عملکردی خارق العاده از خود به جای گذشته است و کاملا برای شخصی سازی دست شما بازی است و شما می توانسد کاراکتر خود را هر طور که دوست دارید شخصی سازی کنید و همچنین برای شخصی سازی و ارتقاء سلاح های خود راحت هستید و می توانید از طریق لوپ های به دست آورد، آیتم های جدید ارتقاء برای سلاح های خود استفاده کنید. بازی از داشتن سلاح های متنوع هم عملکردی عالی دارد و با گفت که بازی دارای سلاح های بسیار قدرتمند و کارآمد و همچنین معروف مانند کلت ام ۱۱ است و…… .

گرافیک و جلوه های بصری بازی

موتور گرافیکی بازی بسیار عالی است و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است که بسیار عالی است و باید گفت که سازنده بازی می دانسته است برای ساخت یک بازی با کیفیت و گرافیک بالا، نیز به چه نوع موتور گرافیکی دارد که بتواند با تیم سازنده بازی ، به یک شگفتی تبدیل شود.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و سازنده بازی جدید ترین جلوه های بصری برای محیط بازی استفاده نموده است که بسیار عالی و زیبا هستند و با قرار گرفتن  در محیط بازی توانسته است محیط با جذابیت برای بازی بسازد. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی و صداگذاری های ممکن برای این بازی استفاده نموده است که حتما در طول بازی آن را یک شاهکار از سازنده حساب می کنید.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی دت لوپ یک بازی کاملا عالی و معمایی است که دارای پازل بسیار بزرگ است و باید تمامی سعی خود را بکنید تا پازل را به اتمام برسانید. این بازی کاملا یک شگفتی سرگرم کننده است. با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و معمایی هستید، پیشنهاد می کنم حتما این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و خواهشمندم در آخر به مطلب بنده امتیاز دهید و نظرات و خواسته های  خود را با ما به اشتراک بگذارید.   

رای شما به "معرفی و برسی بازی دث لوپ، یک بازی معمایی و جذاب" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *