معرفی رسمی بازی فورزا هورایزن ۵، بسیار جالب و سرگرم کننده تر از قبل

مجموعه بازی های فورزا امروزه جزء آن دسته از بازی هایی هستند که می توانند شما افراد را ساعت های فراوان سرگرم جذابیت و هیجان خود کند. مجموعه بازی های فورزا هورایزن هر سری بهتر از نسخه پیشین عمل کرده و حال ما قصد داریم تا شما افراد را با نسخه 5 بازی فورزا هورایزن آشنا کنیم و شناخت شما افراد را از این بازی بسیار جالب و سرگرم کننده بالا ببریم. همراه ما باشید با برسی بیشتر بازی فورزا هورایزن 5.

4.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
معرفی رسمی بازی فورزا هورایزن ۵، بسیار جالب و سرگرم کننده تر از قبل

گیم پلی  بازی فورزا هورایزن ۵:

بلاخره وقت آن است که بعد از گذشت سه سال فصل جدید از مجموعه بازی های فورزا هورایزن را تجربه کنید که می توانند شما را اینبار با جذابیت های خودش، سرگرم کننده تر از قبل وارد شود و شما افراد را شگفت زده کند.

بازی فورزا هورایزن ۵ ، دارای چند بخش متفاوت است که ما قصد داریم برای اینکه از این بازی شناخت کافی پیدا کنید، شما را با تمامی این بخش ها آشنا کنیم.

بخش اول، مسابقات خیابانی:

مسابقات خیابانی بازی به گونه ای است که شما اتومبیل مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و در مسابقات شرکت می کنید.

در این بخش اصلا مهم نیست که شما از چه نوع اتومبیل استفاده می کنید و یا اتومبیل شما از اتومبیل دیگر قدرتمند تر است یا ضعیف تر؛ این بخش به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد در مسابقات شرکت کننده و رقیبان خود را شکست دهند و اصلا مهم نیست با چه اتومبیل در این مسابقات شرکت کرده اند.

بخش دوم، مسابقات آفرود:

مسابقات آفرود آن دسته از مسابقات است که زیاد مورد توجه بوده است و توانسته است همیشه جایگاهی خوبی برای خود ایجاد کند و به جایگاهی برسد که بازی های اتومبیلرانی این بخش را در خود جای دهند.

سازندی بازی فورزا هورایزن ۵ ، این بخش را به خوبی ساخته است و شما برای شرکت در مسابقات آفرود، باید از اتومبیل مناسب این بخش استفاده کنید و طبق قوانین مسابقات آفرود  مسابقات را انجام دهید و رقیبان خود را پشت سر بگذارید.

بخش سوم، مسابقات مرحله ای:

در این بخش از بازی شما شاهد شگفتی های خواهید بود که حتما شما را مجذوب خود می کند، زیرا در تمامی نسخه های بازی فورزا هورایزن شاهد این بخش بوده اید ولی اینبار این بخش قرار است تا شما را با مسابقات جالب آشنا کند مثال مسابقات کوهستانی آن جزءآن دسته از مسابقات است که حتما پیشنهاد می کنم این بخش را بعد از خریداری بازی تجربه کنید زیرا بسیار سرگرم کننده است.

بخش چهارم، رانندگی تفریحی:

رانندگی تفریحی یکی از بخش های جالب است که هر بازی اتومبیلرانی به آن نیاز دارد؛ در این بخش گیمر راحت است و می تواند به هر قسمت شهر که دوست دارد برود و با اتومبیل خود کمی وقت بگذراند که یکی از نکته قابل توجه می باشد.

شما می توانید با اتومبیل خود در تمامی جاده ها سرعت بروید و به صورت آنلاین و با افراد دیگر یک مسابقه خیابانی شروع کنید و از یک مسابقه کاملا آنلاین لذت ببرید.

بخش پنجم، هوش مصنوعی:

هوش مصنوعی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی در این بخش عملکر عالی به جای گذاشته است و شما طبق میزان و درجه سختی که برای رقابت ها انتخاب می کنید، هوش مصنوعی آن طور عمل می کند به گونه ای که  اگر سطح لجندری را انتخاب کنید، متوجه می شود که هوش مصنوعی چگونه عمل کرده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، بازی فورزا هورایزن ۵ دارای ۵ بخش می باشد که هر بخش دارای جذابیت و سرگرمی های خود است که باید هر بخش را تجربه کرد تا متوجه تمامی جذابیت و سرگرمی بازی شد.

پس پیشنهاد می کنم حتما این بازی را تهیه کنید و بار دیگر وارد خیابان ها شوید و به کمک اتومبیل خود، خیابان ها را به آتش بکشید.

شخصی سازی بازی فورزا هورایزن۵:

بخش شخصی سازی ، امروز یکی از بخش های مهم است که هر بازی باید در خود جای دهد؛ زیرا اگر این بخش در بازی نباشد، می توان گفت بزرگ ترین ضربه را اول بازی و بعد سازنده خواهد خورد زیرا وجود داشتن این بخش به گیمر اجازه و دسترسی این را می دهد که هر طور که دوست دارد کاراکتر یا هرچی دیگر خود را آن طور که می پسندد، بسازید و طراحی کند.

بخش شخصی سازی بازی فورزا هورایز۵، بسیار عالی است زیرا شما می توانید هر طور که دوست دارید اتومبیل های خود را بسازید و آن ها را طراحی کنید و ازطراحی اتومبیل خود لذت ببرید.

البته برای ارتقا اتومبیل دو گزینه دارید، اگر به خوبی می دانید از چه قطعاتی برای اتومبیل استفاده کنبد که قدرتمند شود گزینه ارتقاء به صورت دست انتخاب کنید و اگر شناخت کافی ندارید، گزینه خودکار را انتخاب کنید و بازی خوش بهترین ها را برای اتومبیل شما استفاده می کند.

یکی از نکاتی که باید خیلی به آن توجه داشت، بخش انتخاب اتومبیل و خریداری اتومبیل است.

در این بخش دست شما کاملا بازی است زیرا سازنده بازی بیش از ۵۰۰ نوع اتومبیل در این بازی قرار داده است که از دیدن آن ها اصلا خسته نخواهید شد.

البته سازنده به این هم توجه داشته است تا از تمامی کمپانی و شرکت های اتومبیل سازی، در این بازی نام برده شود؛ مثال شرکت فراری، کونیگزگ، بوگاتی، پورشه، پژو و…….. .

گرافیک و جلوه های بصری بازی فورزا هورایزن ۵:

گرافیک و جلوه های بصری بازی فورزا هورایزن۵، بسیار عالی است.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده کرده است و سازنده از تمامی تلاش خود استفاده کرده است تا از تیم سازنده ای استفاده کند که در کار خود عالی عمل کند و خبره باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و سازنده از جلوه های برای این بازی استفاده کرده است که با محیط بازی کاملا ادغام پیدا کند و به خوبی قرار بگیرد به گونه ای که شباهت بسیار زیادی به اقعیت داشته باشد.

البته در آخر بخش گرافیک و جلوه های بصری باید گفت که سازنده سعی داشته تا در این بازی ، کشور مکزیک را به تصویر بکشد و باید گفت که سازنده به خوبی از محیط هایی در بازی استفاده کرده است که شباهت بسیار زیادی به مکزیک دارد البته موسیقی هم همینطور می باشد.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و یکی از نکات قوت بازی، استفاده درست از موسیقی های مناسب و متناسب با بازی؛ سازنده تمامی تلاش خود را کرده است تا از موسیقی کم و کاستی نذارد و به گونه ای عمل کند که گیمر را شگفت زده خود کند.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی فورزا هورایزن ۵ با کسب امتیاز ۹٫۵ از ۱۰، باید گفت که یک شاهکار است و ارزش تجربه کردن را دارد.

همیشه بازی های فورزا هورایزن در بین بازی های اتومبیلرانی، بوده است و رقیب بسیار سختی برای نید فور اسپید به حساب می آید و حال نسخه ۵ بازی فورزا هورایزن، می تواند نشان دهد که کدام بازی تاج را بر سر خود می گذارد.

در آخر پیشنهاد می کنم حتما بازی بازی فورزا هورایزن ۵ را خریداری کنید و تجربه نمایید زیرا اگر از آن دسته از افراد هستید که دوست دارید همیشه با اتومبیل مورد علاقه خود رقابت عالی و با کیفیت انجام دهید، این بازی بهترین نمونه است.

در آخر امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد و خواهشنمدنم به مطلب بنده امتیاز دهید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی رسمی بازی فورزا هورایزن ۵، بسیار جالب و سرگرم کننده تر از قبل" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *