معرفی و بررسی بازی آواتار: مرزهای پاندورا، عالی و سرگرم کننده

بازی آواتار: مرزهای پاندورا ، یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند. این بازی توسط استودیو یوبی سافت در حال ساخت است  و قرار است تا به زودی روانه بازار جهانی شود و نیز به فروش برسد. این بازی هنوز منتشر نشده است و اطلاعاتی چندانی در دست ما نیست ولی برای اینکه از این بازی جذاب و جدید آشنایی پیدا کنید؛ بخش از اطلاعات موجود را در اختیار شما افراد گیمر قرار می دهیم. اگر جزءآن دسته از افرادی هستید که تاکنون مجموعه غبلم های آواتار را دیده اید، پیشنهاد می کنم تا آخر این برسی همراه سایت گیمران باشید.

4.5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی آواتار: مرزهای پاندورا، عالی و سرگرم کننده

داستان و گیم پلی بازی آواتار: فرونتیرز آف پاندورا

هنوز داستان مشخصی برای این بازی در استودیو ها منتشر نشده است ولی به گفته سازنده و کمپانی یوبی سافت، به نظر می رسد که بازی دارای داستانی از مجموعه فیلم های آواتار است ولی برای اینکه افراد گیمر برای انجام دادن این بازی خسته نشوند از یک داستان تکراری، سازنده داستان بازی را کمی دچار تغییرات کرده است که اصلا شبیه داستان فیلم آواتار نباشد.

گیم پلی بازی بسیار عالی است و سازنده بازی توانسته است گیم پلی خیره کننده را بسازد که افراد را سرگرم جذابیت و هیجان خود کند. اینگونه می باشد که شما در نقش یک اول شخص شوتر هستید که قصد دارد تا سرزمین خود که پاندورا می باشد در مقابل افراد تشنه قدرت محافظت کند و اجازه ندهد تا هیچ فردی به سرزمین او پاندورا تجاوز کند.

بازی دارای محیطی خیالی است که از موجودات بسیار خیالی و باورنکردی پر شده است که شما در حین بازی شاهد تمامی آن ها خواهید بود و در طول مسیر بازی به شما کمک می کنند البته تمامی آن ها خوب نیستند بلکه موجوداتی دیگر هم هستند که بهه قلمروه های شما حمله می کنند و شما افراد باید باید با تمامی آن ها مبارزه کنید و تک تک آن ها را از بین ببرید. سازنده  بازی توانسته است به صورت کاملا عالی و شگفت انگیزمحیطی برای بازی طراحی کند که حتما در بخش گرافیک به آن توجه خواهیم کرد و مورد برسی بیشتر قرار می دهیم.

در آخر کار در بخش گیم پلی بازی باید گفت که بازی دارای خصوصیات بسیار عالی و منحصر به فرد است و می توان شما را شگفت زده کند و مثال داشتن کیت های مهارت های فراوان یکی از نکات خوب است.

بخش شخصی سازی بازی آواتار: فرونتیرز آف پاندورا

بخش شخصی سازی بازی بسیار عالی است و شما می توانید برای کاراکتر مورد نظر خود هر نوع لباس و سلاحی که دوست دارید استفاده نمایید. رنگ لباس های موجود و نوع آن ها بسیار متونع است و شما برای استفاده از هر کدام به شک می اندازد. شما می توانید در این بخش هر کدام از اسلحه هایی که دوست دارید انتخاب کنید و آن ها را ارتقاء دهید و در مبارزات خود از آن ها استفاده کنید و لذت ببرید.

گرافیک و جلوه های بصری بازی آواتار: فرونتیرز آف پاندورا

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است که توانسته به خوبی به گرافیک بازی کمک کند.

برنامه ها و تجهیزاتی که سازنده برای گرافیک بازی استفاده کرده است کاملا عالی و متناسب با بازی است و به خوبی با گرافیک بازی ادغام پیدا کرده.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار خوب است و به خوبی در محیط بازی قرار گرفته است و محیط بازی با داشتن جلوه های بصری مناسب، نظر افراد را نسبت به خود جلب کرده است و بازی با این جلوه های بصری بسیار شگفت انگیز تر شد است.

نورپردازی بازی بسیار خوب عمل کرده است و محیط بازی از نور بسیار خوب و مناسبی برخوردار است که شما شگفت زده خواهد کرد.

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار مناسب است و می تواند آن طور که گیمر را مجذوب خود کند، عمل کند و سازنده از موسیقی های جدید برای این بازی استفاده موده است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی آواتار: فرونترز آف پاندورا، یک بازی عالی است که به زودی روانه بازار می شود و همراه خود دارای جذابیت و هیجانی شگفت انگیز است که بنده به شما پس از انتشار این بازی حتما آن را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید زیرا بسیار عالی و سرگرم کننده است.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمندم به مطلب بنده در آخر امتیاز دهید و نظرات خود را در مورد این برسی با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی آواتار: مرزهای پاندورا، عالی و سرگرم کننده" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *