برسی بازی تمدن ۶، قلمرو قدرتمند خود را بسازید

بازی تمدن 6 یک بازی عالی است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند. بازی تمدن نزدیک به 25 سال پیش در یک استودیو کوچک به نام همین تمدن ساخته شد و توانسته از همان اول نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و با هر بار منتشر کردن یک نسخه جدید، پیشرفته تر از نسخه قبل عمل کرد و اصلا مشکلات گذشته را مجدد تکرار نکرد. همراه ما باشید با برسی بیشتر بازی تمدن 6.

4.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
برسی بازی تمدن ۶، قلمرو قدرتمند خود را بسازید

داستان و گیم پلی بازی تمدن ۶:

همانطور که می دانید بازی های استراتژیک و اکشن کمی پیش می آید که داستانی برای بازی ساخته شده باشد و گیمر باید ک خط زمانی را پیش ببرد تا بتواند این بازی بسیار عالی و سرگرم کننده را انجام دهد. داستان بازی اینگونه می شود که شما باید یک قلمروه بسیار بزرگ برای خود بسازید، زمین های کنار قلمروه خود را بخرید آن را گسترش دهید، مزارع کشاورزی برای افراد کشاورز خود تهیه کنید و بسازید، برای کارگران  خود کاری ایجاد کنید که با ساخت برج و ….. بتوانند کسب درآمد داشته باشند، سربازان خود را تقویت کنید و آن ها را برای دفاع و مبارزه آماده کنید و در کنار دیگر قبایل بازی، یک صلح بزرگ و معرکه ایجاد کنید.

کلا داستان بازی در همین خلاصه می شود که شما باید این کار ها را انجام دهید و یک قلمروه شگفت انگیز برای خود ایجاد کنید.

 در این بازی به قلمروه های بسیار بزرگی توجه کرده است؛ از قلمروه بسیار بزرگی همچون مانند چین و مغول گرفته تا حتما ایران که در زمان های قدیم که قلمروه بسیار قدرتمند به حساب می آید که شما در طول بازی شاهد این خواهید بود که در بین قلمروه های بزرگ کشور این هم قرار دارد و برای وارد شدن به این سرزمین و حمله به کشور های بازی کار بسیار سختی است که در هر ۱۰۰ نفر که نیروی بسیار عظیم دارند ، یک نفر شاید بتواند بر قلمروه های بسیار بزرگ بازی غلبه کند.

 در کل این بازی استراتژیک به شما یاد می دهد که یک قلمروه بسیار بزرگ و مناسب بسازید و با ایجاد اشتغال میان افراد سرزمین خود  سرزمین بسیار بزرگ و قدرتمند بسازید و روز به رو سرزمین خود را گسترش دهید.

بخش شخصی سازی بازی تمدن ۶:

بخش شخصی سازی بازی عالی است که شما افراد می توانید به کمک شخصی سازی بازی هر طور که دوست دارید کاراکتر های خود را شخصی سازی کنید و هر طور که دوست دارید کاراکتر های خود را شخصی سازی کنید. در بخش شخصی سازی می توانید لوگو مورد علاقه برای پرچم خود درست کنید و آن را به رنگ های دلخواه طراحی کنید. شما در ساخت سازه ای قلمروه خود هم آزادی دارید و می توانید آن را هر طور که دوست دارید رنگ آمیزی و طراحی نیز کنید.

گرافیک و جلوه های بصری بازی تمدن ۶:

موتور گرافیک بازی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و به دلیل قدرتمند بودن موتور گرافیکی بازی، بازی دارای گرافیک و کیفیت خارق العاده ای می باشد که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند. جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و با قرار گرفتن در محیط های بازی توانسته است، محیط بسیار زیبا و شگفت انگیز برای این بازی جالب و شگفت اتگیز طراحی کند. موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی های دنیا برای این بازی استفاده کرده است و موسیقی های بازی بسیار عالی و گوش نواز هستند و شما افراد را حتما شگفت زده خودهد کرد.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی تمدن ۶، یک بازی سرتا سر هیجان است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند و حتما شما افراد را شگفت زده خواهد کرد. اگر شما جزء افرادی هستید که به بازی های استراتژیک و اکشن علاقه دارید، پیشنهاد می کنم حتما این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و آن را تجربه کنید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد . خواهشمندم در آخر اگر مطلب بنده مفید  بوده است به آن امتیتز دهید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "برسی بازی تمدن ۶، قلمرو قدرتمند خود را بسازید" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *