معرفی و بررسی بازی کالاف دیوتی بلک اپس جنگ سرد

ما امروز قصد داریم تا شما افراد گیمر را با یکی دیگر از مجموعه بازی های کالاف دیوتی بیشتر آشنا کنیم و شناخت شما از این بازی را بالا ببریم. این بازی جدید و جالب دارای خصوصیات خیلی خوبی می باشد ولی در کنار این خصوصیات دارای مشکلات فنی هم است. همراه ما باشید با برسی بیشتر بازی کالاف دیوتی : بلک آپس جنگ سرد.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی کالاف دیوتی بلک اپس جنگ سرد

گیم پلی بازی کالاف دیوتی بلک اپس جنگ سرد:

بازی کالاف دیوتی : پلک آپس جنگ سرد بعد از نسخه های بسیار جالب مدرن وارفر، جدید ترین نسخه از مجموعه بازی های کالاف دیوتی می باشد که دارای جذابیت های متفاوت خود هست.

این بازی در کل دارای ۳ بخش است که ما شما را با این سه بخش بیشتر آشنا می کنیم. این بازی در کل هم ناامید کننده است و هم امیدوار کنند؛ از نظر ناامید کننده: محتوای بسیار کم و ضعیف در بازی و از نظر امیدوار کننده: بالا بودن اتمسفر بازی و جذابیت در ۳ بخش بازی.

داستان بازی:

بخش داستانی بازی کالاف دیوتی: بلک آپس جنگ سرد، دارای اتمسفر بسیار بالایی است زیرا سازنده توانسته در خط داستانی بازی مثال زمانی که بحث های سیاسی بین مقامات کشور در طی جنگ سرد صورت می گرفت، به خوبی به نمایش بگذارد که درمورد چه چیزی مقامات با یک دیگر بحث می کنند و…… .

بخش داستانی بازی روایتگر جنگ جهانی دوم در دهه ۸۰ میلادی می باشد و نشان دهند این است که شما یک سرباز و مامور امنیتی هستید که قرار است برای یک نبرد بسیار بزرگ آماده شوید.

جذابیت بخش داستانی بازی این است که به شما این اجازه را می دهد که تغییری در روند داستان بازی ایجاد کنید مثال با تغییر دادن دیالوگ ها . البته یکی دیگر از این تغییرات که شما می توانید در داستان بازی ایجاد کنید، این است که می توانید مشخص کنید که مامور جاسوسی کدام سازمان باشید، MI6 یا CIA و….. .

بخش چند نفره:

بخش چند نفره بازی دارای جذابیت خاص خود است و شما افراد در این بخش به گروه های چند نفره مختلف تبدیل می شوید و با یک دیگر به مبارزه می پردازید.

همیشه بخش های چند نفره در بازی های کالاف دیوتی طرفدار بسیار زیادی دارد زیرا افراد به صورت چند نفره و آنلاین با یک دیگر به رقابت می پردازن و در تلاش هستند که نشان دهند یک شوتر در بازی اکشن و جنگی ، چه کسی می باشد.

نکته ای که باید حتما  به آن اشاره کرد، این است که بخش چند نفره بازی از نظر گرافیک از بخش داستانی بازی ضعیف تر است اما از جذابیت نبرد در این بخش به هیچ عنوان کاسته نشد است.

بخش زامبی:

بخش زامبی همچنان در مجموعه بازی های کالاف دیوتی طرفدار دارد و آن طور که باید گیمر را در یک دنیایی پر از زامبی گیر بی اندازد که گیمر اوج هیجان و حساسیت را حس کند، می باشد. در این بازی بخش زامبی دارای جذابیت بسیار زیادی می باشد و می توان گفت که بخش زامبی در مجموعه بازی های کالاف دیوتی همچنان خوب و عالی است و در مجموعه بلک آپس جنگ سرد، خیلی بهتر از مجموعه های دیگر کالاف دیوتی می باشد.

 بازی کالاف دیوتی: بلک آپس جنگ سرد، همانطور که گفته شد بعد از مجموعه بازی های کالاف دیوتی: مدرن وارفر، بهترین بازی کمپانی اکتیویژن می باشد و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد.

اما این بازی دارای مشکلاتی است ؛ مثال مشکل افت فریم در بخش چند نفره بازی و یا متنوع نبودن ماموریت در بخش چند نفره این ها نمونه ای از مشکلات این بازی است که اگر دوست دارید بخش چند نفره این بازی را تجربه کنید، پیشنهاد می کنم که دست نگهدارید تا شاید در نسخه ای که سازنده قصد دارد تا بازی را آپدیت کند، این مشکلات رفع شود و شما افراد با خیال راحت این بازی را خریداری کنید.

آخرین نکته ای که بنده در بخش گیم پلی به آن اشاره می کنم، آن است که اگر سازنده تلاش برای ساخت این بازی بیشتر کرده بود، یا از تیمی سازنده بسیار خوبی استفاده کرده بود، شاید شما برای خریداری این بازی در حال حاضر به مشکل برنمی خوردید یا شک و تردید  نداشتید.

گرافیک و جلوه های بصری بازی کالاف دیوتی، بلک آپس جنگ سرد:

موتور گرافیکی که سازنده برای این بازی استفاده کرده است مناسب و قابل قبول است ولی سازنده می توانست از موتور گرافیکی بهتر با قدرت بیشتر برای این بازی استفاده کند که حداقل بازی در بخش گرافیک از بخش های دیگر بازی بالا تر باشد.

جلوه های بصری بازی کاملا بدون نقص است  و سازنده به تمامی جزئیات برای ساخت شخصیت های قدیمی و جالب بازی توجه داشت است و محیط بازی را به خوبی در محیط جنگ سرد در جنگ جهانی دوم طراحی کرده است. موسیقی و صداگذاری بازی مثل گذشته در مجموعه بازی های کالاف دیوتی عالی است و همچنان از موسیقی های عالی و شگفت انگیز هانس زیمر استفاده می شود که اصلا و هیچ وقت تکراری به نظر نمی آید.

سخن پایانی:

در آخر پیشنهاد می کنم اگر دوست دارید بعد از مجموعه بازی جالب کالاف دیوتی مدرن وارفر یک بازی عالی تجربه کنید که روایتگر یک جنگ سرد کاملا خشن و پر از درگیری باشد، پیشنهاد می کنم حتما این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و تجربه کنید و واگر از افرادی هستید که دوست دارید یک شوتر عالی در بخش چند نفره بازی باشید، همانطور که گفته شد صبر کنید که شاید مشکلات بخش چند نفره بازی رفع شود.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمند هستم نظرات خود را در مورد تحلیل و برسی بازی ها با ما اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی کالاف دیوتی بلک اپس جنگ سرد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *