معرفی و برسی بازی نیو ۲، یک بازی عالی و بسیار سرگرم کننده

ما امروز قصد داریم یک بازی جدید را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم؛ بازی که در نسخه اول خود عملکردی از خود به نمایش گذاشت که باعث شود تا افراد علاقه مند به این سبک بازی، خواستار نسخه دوم و جدید این بازی باشند. این بازی ، یک بازی شمشیری با داستان جذاب و سرگرم کننده است که علاقه مندان به این سبک بازی را می تواند ساعت های متوالی سرگرم داستان و گیم پلی جذاب خود کند. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشتر بازی نیو2.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی نیو ۲، یک بازی عالی و بسیار سرگرم کننده

داستان و گیم پلی بازی نیو ۲:

قبل از هر چیز بهتر است که داستان بازی را برای شما روایت کنیم که فردی با قدرت های ماوراء طبیعه تصمیم می گیرد تا دنیا را از دست افراد شرور و تشنه قدرت نجات دهد ولی در طول مسیر خود با مشکلات بسیار بزرگی رو به رو می شود که برای از بین بردن موانع از سر راه خود، دست به هر کاری نیز می زند.

شما در این بازی نقش کاراکتر فردی را کنترل می کنید که با این افراد قصد مبارزه دارد و سرانجام توانسته است در نسخه اول بازی شخصیت اصلی و شرور بازی یعنی نووناگ را شکسته دهد.

در نسخه دوم بازی برای اینکه داستان بازی کمی باز تر از قبل شود، سازنده فیلمی کوتاه برای گیمر قرار داده است که گیمر به پیش از داستان نسخه اول بر می گردد و در آنجا نووناگ زنده است و تمامی داستان و اتفاقات بازی را متوجه می شود. داستان بازی از هر نظر عالی و سرگرم کننده است و می تواند افراد گیمر را ساعت های متوالی سرگرم خود کند.

گیم پلی بازی عالی است هر چند که در نسخه اول خیلی از افراد شاهد افت فریم و…… بودن ولی سازنده این بار با دست زدن به تغییرات، توانسته است یک بازی عالی و خیره کننده نیز به نمایش بگذارد.

سازنده در ساخت کاراکتر های بازی عملکرد خوبی از خود به نمیش گذاشته است مثلا کاراکتر شخصیت اول بازی به خوبی ساخته شده است؛ شخصیت که در طول مسیر بازی متوجه می شود که از طریق پدر و مادر خود نیمی شیطان و نیمی انسان است و از این طریق باعث شده است دارای قدرت های ماوراء طبیعی باشد که می تواند در مبارزات خود از آن ها استفاده کند اگر بتواند به خوبی آن ها را کنترل کند زیرا اگر نتواند آن را کنترل کند، می تواند خطرات و زیان های جبران ناپذیر به همراه خود داشته باشد.

به اولین بخشی که سازنده سعی کرده در این بخش تغییرات بسیار زیادی ایجاد کند، بخش شخصی سازی بازی است که گیمر می تواند ۰ تا صد کاراکتر خود را هر طور که دوست دارد شخصی سازی کند، لباس مورد نظر را برای کاراکتر خود خریداری کنید و همچنین از هر نوع سلاحی که دوست دارد برای کاراکتر مورد نظر خود خریداری کنید و به طول کاملا مختصر می توان گفت که کار شما برای شخصی سازی کاراکتر بسیار آسان و ساده است و هر چیزی می توانید استفاده کنید.

درخت مهارت:

درخت مهارت بازی بسیار عالی است و پیشنهاد می کنم به تمامی نکات این بخش حتما توجه کنید و حتما بخوانید.

در این بخش بازی شما برای هر قسمت از کارکرد های خود یک درخت مهارت دارید که با باز کردن مهارت هر کدام، کار شما بسیار ساده و راحت تر از قبل در مبارزات می باشد.

چمثال برای درخت مهرت جادو: شما هر چقدر که مهارت خود را در این بخش بازی بالا ببرید، می توانید از جادو ها استفاده کنید و در مقابل دشمنان خود استفاده کنید و یا مثال با انجام دادن مبارزات بسیار زیاد، بخش کارت های درخت مهارت مبارزات را باز کنید و از این طریق می توانید در مبارزات خود از مهارت و فن های جدید استفاده کنید.

بخش مبارزات فرعی:

مبارزات فرعی بازی می تواند سرگرم کننده باشد ولی بعد از مدتی شما را حتما خسته خواهد کرد و باعث می شود تا دیگر از انجام دادن مبارزات فرعی بازی دست بکشید و تصمیم بگیرید که فقط بخش داستان بازی را انجام دهید. برای اینکه بخش مبارزات فرعی بازی خسته کننده نشود ، بهتر است هر از چند روز کمی برای این بخش از بازی وقت بگذارید .

گرافیک و جلوه های بصری بازی نیو ۲:

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند و خوب ظاهر شده است و باعث شده تا بازی از گرافیک و کیفیت بسیار خوبی نیز برخورد دار باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار خوب و عالی می باشد و سازنده بازی با استفاده از جلوه های مناسب توانسته است محیطی بسیار متناسب و جالب برای داستان بازی طراحی کند و بسازد که همچنین در کنار این نکات، از نورپردازی بسیار خوبی برخورد دار باشد.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی های دنیا برای این بازی استفاده نموده است و همچنین باید گفت که یکی از عوامل جذابیت مبارزات بسیار اکشن بازی، موسیقی های بازی است.

در آخر این بخش باید گفت که سازنده از تیم مناسبی برای ساخت این بازی استفاده کرده است که عملکرد بسیار خوبی از خود به جای گذاشته است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی نیو ۲، یک بازی عالی و پر از سرگرمی و هیجان است و می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود در بخش مبارزات کند.

این بازی توانست در نسخه اول خود یک شاهکار باشد و در نسخه دوم یک بازی با کیفیت ولی نمی توان گفت که این بازی بدون نقص است ولی بازی دارای مشکلاتی است که پیش بینی می شود که سازنده در نسخه های به روز رسانی این مشکلات را بر طرف کند.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمندم در آخر به مطلب بنده امتیاز دهید و نظرات خود را نسبت به این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و برسی بازی نیو ۲، یک بازی عالی و بسیار سرگرم کننده" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *