معرفی و بررسی بازی گرن توریسمو ۷، یک بازی اتومبیل رانی عالی

بازی گرن توریسمو 7، یک بازی عالی است که به تازگی در یکی از کنفرانس های خبری یوبی سافت تریلری از آن منتشر شد و توانست نظر تمامی افراد را نسبت به خود جلب کند. این بازی جالب  نزدیک به سی و سه سال سن دارد و تقریبا از سال 1992 بازی اتومبیل رانی به نام گرن توریسمو ساخته شده . این بازی نسخه دوم از موجموعه بازی های گرن توریسمو می باشد. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشتر بازی گرن توریسمو7 .

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی گرن توریسمو ۷، یک بازی اتومبیل رانی عالی

داستان و گیم پلی بازی گرن توریسمو ۷:

بازی گرن توریسمو ۷ داستان خاص  مشخصی ندارد و در زبان ساده روایتگر یک فرد است که به رانندگی علاقه دارد و از کودکی دوست داشته است تا در آینده یک راننده بسیار بزرگ شود و در بزرگ ترین تیم های مسابقات های دنیا  مسابقه دهد؛ حال که با داستان بسیار کوچک بازی آشنا شدید، همراه ما ما باشید که شما را با تمامی ماموریت های بازی آشنا کنیم.

ماموریت اول:شما افراد برای اینکه بتوانید در تیم مورد نظر خود وارد شوید و در مسابقات اتومبیل رانی شرکت کنید، باید یک دور آزمایشی در سبک های مختلف اتومبیل رانی شرکت کنید و در هر کدام از سبک های رقابت در بازی، امتیاز معین شده است که برای رفتن به این قسمت از بازی، باید بتوانید امتیاز مورد نیاز این بخش را کسب کنید. البته باید گفت که برای مسابقات اولیه خیلی سخت گیری نشده است و اگر بتوانید به خوبی رانندگی کنید، به راحتی امتیاز مورد نیاز را کسب می کنید.

ماموریت دوم: سعی کنید تا در تمامی رقابت های بازی شرکت کنید و سعی کنید تا برای هر بخش از مسابقات بازی ، بتوانید از پول به دست آورده ماشین مورد نیاز آن بخش را خریداری کنید تا بتوانید به کمک آن اتومبیل ها در سبک آن مسابقه شرکت کنید. هر سبک از مسابقات بازی بسیار عالی است و هر سبک از مسابقات بازی پول و جوایز ارزنده خود را دارد که حتما کاربردی خواهد بود.

ماموریت سوم: سعی کنید که در طی مسابقات بازی تنها در یک کشور شروع به بازی نکنید و بین مسابقات آن کشور، در مسابقات بزرگ کشور های دیگر هم شرکت کنید. مثال بنده تصمیم می گیریم که مسابقات خود را در کشور ژاپن و سبک مسابقات آفرود را شروع کنم ولی باید برای اینکه بتواند در سبک های دیگر هم برای مسابقه آماده شوم می توانم در کشور ژاپن مسابقات را شروع کنم ولی چون قهرمان های مسابقات اتومبیل رانی در سبک کلاسیک بیشتر در آمریکا هستند، تصمیم می گیریم تا در کشور آمریکا مسابقات اتومبیل رانی در سبک کلاسیک را انجام دهم.

این ها بخشی از ماموریت های بسیار مهم بازی بوده ولی بخش های دیگر بازی هم مهم می باشد که باید ماموریت های آن ها را هم یاد بگیرید ولی در طول آمداسازی بازی فقط لازم بود این سه ماموریت را انجام دهید و در طول بازی با ماموریت های دیگ بازی هم آشنا می شوید که به سادگی یاد می گیرید.

جذابیت سبک رقابت در بازی  گرن توریسمو۷:

سازنده بازی سعی کرده است تا تمامی سبک های رقابت را در این بازی قرار دهد که از سبک مسابقات معمولی گرفته تا سبک مسابقات آفرود، کلاسیک، معمولی  ، تیمی و…… و باید گفت که بعضی از اوقات به دلیل زیاد بودن سبک های بازی که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد، شما را شگفت زده خود می کند و در انتخاب سبک مورد نظرريال دچار مشکل می شوید و نمی دانید که کدام را برای سبک رقابت انتخاب کنید.

معرفی  اتومبیل های موجود در بازی گرن توریسمو ۷:

سازنده بازی سعی کرده است تا تمامی اتومبیل های بزرگ و قدرتمند را در این بازی قرار دهد، اتومبیل های لامورگینی، فراری،بی ام دبلیو، شورلت، فورد، بوگاتی، کنیگزگ، پورشه و…… را در بازی قرار داده است که هر کدام از این ها فقط نام کمپانی آن ها هست و با انتخاب هر کدام از آن ها می توانید وار کمپانی بزرگ آن ها شوید و با انتخاب سبک مورد نظر، اتومبیل های آن سبک در بخش مورد نظر خود امتخاب کنید. مثال اتومبیل های کمپانی بزرگ پورشه، برای مسابقات اتومبیل رانی تیمی و معمولی مناسب تر است زیرا اتومبیل های این شرکت بزرگ و معروف، بسیار سبک هستند و در سریع ترین زمان ممکن شتاب خود را از ۰ به ۱۰۰ می رسانند. البته تنها شرکت پورشه خوب نیست، بلکه تمامی کمپانی ها خوب است مثال برای سبک کوهستانی، اتومبیل های از خانواده شورلت خوب هستند.

شخصی سازی بازی گرن توریسمو ۷:

بخش شخصی سازی بازی عالی است و کاملا دست وبال شما باز است و شما افراد می توانید هر طور که دوست دارید اتومبیل های مورد نظر خود را طراحی کنید و بسازید. شما مثال می توانید حتی اسم مورد نظر را بر روی پلاک خود بنویسید، شتاب موتور اتومبیل خود را تقویت کنید، چراخ های اتومبیل خود را باریک یا بزرگ تر کنید، تودوزی اتومبیل خود را تغییر دهید، چرخ های کمپانی و طراحی مورد علاقه خود برای اتومبیل استفاده کنید، برای اتومبیل خود برچسب مورد نظر استفاده کنید، کمک های اتومبیل را بالا ببرید و یا آن را کف خواب کنید ، از رنگ مورد نظر خود برای رنگ اتومبیل خود استفاده کنید و یا اتومبیل های خود را رنگ های سفارشی و چند رنگ استفاده کنید و …. . این ها فقط بخشی از تغییرانی است که می توانید در بخش شخصی سازی بازی انجام دهید و کلی کار های دیگر است که می تواند شما را شگفت زده کند.

گرافیک و جلوه های بصری بازی گرن توریسمو ۷:

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و در جایگاه بسیار بالایی قرا دارد و سازنده بازی از جدید ترین موتور گافیکی برای این بازی استفاده کرده است و توانسته است بازی با گرافیک و کیفیتی بسازد که شما افراد را شگفت زده طراحی خارق العاده و معرکه خود کند. جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و سازنده بازی سعی کرده در ساخت جلوه های بصری عالی عمل کند مثال استفاده از جلوه های مناسب، باعث شده در روز های بارانی زمانی که باران بر روی شیشه اتومبیل شما و بدنه اتومبیل می ریزد، به خوبی طراحی شود و البته ناگفته نماند که بازی از نورپردازی های خوبی برخورد دار است و در طول مسیر ، بالا بودن نور بازی شما را شگفت زده خواهد کرد. محیط مسابقات بازی عالی است سازنده بازی سعی کرده تا تمامی پیست های بزرگ و معروع دنیا را به خوبی و نقشه مورد نظر آن طراحی کند مثال پیست بزرگ ژاپن، به خوبی و همانند واقعی ساخته و طراحی شده است. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی های دنیا برای این بازی استفاده کرده است و موسیقی های بازی شما افراد را حتما شگفت زده خواهد کرد البته باید گفت که موسیقی های بازی بسیار متنوع و گوش نواز هستند. صداگذاری بازی به خوبی صورت گرفته و تمامی صداگذاری مثل بارش قطرات باران، تصادف و ضربه خوردن اتومبیل های دیگر به خوبی صداگذاری شده است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی گرن توریسمو ۷، تمامی خصوصیات یک بازی عالی و شگفت انگیز را دارد که بتواند افراد گیمر را ساعت های متوالی سرگرم خود کند. این بازی به جایگاهی رسیده است که می توان گفت که رقیب بسیار قدرتمند و جدید برای مجموعه بازی های فورزا هورایزن، نید فور اسپید و…. به حساب می آید. با تمامی این گفته ها پیشنهاد می گنم حتما این بازی و البته ۷ نسخه از موجموعه بازی گرن توریسمو را انجام دهید و برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و از تجربه انجام دادن این بازی غافل نشوید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد؛ خواهشمندم در آخر به مطلب بنده امتیاز دهید و نظرات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی گرن توریسمو ۷، یک بازی اتومبیل رانی عالی" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *