معرفی و بررسی بازی ارباب حلقه ها: گالوم ، بسیار هیجان انگیز

چیز از به اتمام رسیدن مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها نگذشته بود که یکی از سازنده های بزرگ بازی تصمیم گرفت تا بازی با نام ارباب حلقه ها: گولوم ، بسازد و منتشر کند. این بازی یک بازی بسیار هیجان انگیز است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند . پیشنهاد می کنم اگر جزءآن دسته از افرادی هستید که به مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها علاقه دارید، پیشنهاد می کنم تا آخر این  برسی همراه ما باشید.

4.75 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی ارباب حلقه ها: گالوم ، بسیار هیجان انگیز

گیم پلی و داستان بازی ارباب حلقه ها: گالوم

کمتر کسی است که با مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها آشنا نیست و شناختی از آن ندارد. فیلمی که با جذابیت و مبارزات بسیار اکشن خود توانسته نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به یکی از پر فروش ترین فیلم های دنیا تبدیل شود. حال که این فیلم توانست نظر افراد را به خود جلب کند و جوایز بسیار زیادی کسب کند، وقت آن است که افراد گیمر بازی به اسم ارباب حلقه ها: گولوم تجربه کنند.

چرا اسم بازی  ارباب حلقه ها : گولوم می باشد؟. خیلی از افراد در روز رونمایی این بازی  قصد داشتند بدانند که سازنده برای این بازی از عنوان گولوم استفاده کرده ، شخصیت چند دقیقه ای که شما فقط در چند سری اول ارباب حلقه ها دیدید.

سازنده در کنفرانس خبری خود گفت بنده تصمیم گرفته ام تا شخصیت گولوم را به یک شخصیت معروف تبدیل کنم و داستان بازی اصلا تغییری نمی کند و همانند مجموعه کتاب ها و مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها است  ولی دارای تغییراتی است که باعث می شود تا گیمر اصلا فکر نکند که بازی دارای یک داستان تکرای همانند فیلم دارد بلکه بازی دارای داستانی است که شما می توانید در طول مسیر مشخص کنید که داستان بازی چگونه روایت شود.

سازنده از ساخت این بازی قصد داشته است تا افراد گیمر را مجذوب این بازی  کند ولی از نقش اول کردن شخصیت گولوم مقصود وهدفی دیگری داشته است تا گیمر داستان فیلم ارباب حلقه ها را از نگاه گولوم ببیند و بداند که این شخصیت در داستان زندگی خود دارای چه اتفاقاتی بوده است و در مسیر زندگی خود با چه مشکلاتی رو به رو شده است. شما با انجام دادن این بازی  می توانید داستان ارباب حلقه ها را از نگاه گولوم ببینید.

از داستان بازی غافل نباشیم که شخصیت بازی یعنی گولوم در جهان میدل ارس در حال زندگی است که متوجه می شود که افرادی به این جا تجاوز کرده اند و قصد دارند تا اینجا را برای خود کنند ولی نمی دانند که صاحب این قلمرو بزرگ گولوم است و حال باید شما با شخصیت گولوم تمامی دشمنان را از بین ببرید و قلمرو خود را پاکسازی کنید.

بخش مبارزه:

یکی از بخش های مهم بازی ارباب حلقه ها: گولوم، بخش مبارزه آن است که دارای نکاتی است که شما را با آن ها آشنا می کنیم. شما در این بخش اصلا سلاحی خاص ندارید و قابل توجه این است که خیلی از افراد گیمر از سازنده پرسیدن چرا بخش مبارزات کاراکتر سلاحی ندارد ، چگونه می خواهد مبارزات خود را انجام دهد؟ سازنده در پاسخ گفت تمامی مبارزات این کاراکتر به صورت پارکور و مخفی کاری است و گیمر فقط می تواند از طریق اجزای محیط خود مانند سنگ حواس دشمنان را پرت کند و به صورت مخفی کاری به دشمنان نزدیک شود و آن ها را از بین ببرد. پیشتر مبارزات درون بازی به صورت مخفی است و همانند ورزش پارکور باید تاب بخورید و از این صخره به آن صخره بپرید بدون آنکه سربازان دشمن ، متوجه حرکتی از شما شود.

گرافیک و جلوه های بصری بازی ارباب حلقه ها: گالوم

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی و تجهیزات برای ساخت این بازی استفاده کرده است و سازنده توانسته است با انتخاب مناسب یک تیم سازنده ، بازی با کیفیت و گرافیک خیره کننده روانه بازار جهانی کند که حتما شگفت زده خواهید شد. جلوه های بصری بازی عالی است و یکی از نکات قابل توجه بازی این است که سازنده با انتخاب جلوه های مناسب و همچنین نورپردازی خوب توانسته است محیطی برای این بازی بسازد که حتما شما شگفت زده خواهید شد. محیط بازی و جهان میدل ارس همانند فیلم شبیه سازی و طراحی شده است و شما با دیدن گیم پلی بازی حتما متعجب خواهید شد که سازنده چنین اثر هنری به جا گذاشته است. موسیقی و صداگذاری بازی بسیار مناسب است و سازنده از موسیقی های مناسب و همچنین همانند موسیقی های فیلم برای بازی استفاده کرده است و صداگذاری در حد عالی است ولی دارای مشکلاتی هم است که چندان به چشم نمی آید.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی ارباب حلقه ها: گولوم، یک بازی نیست بلکه یک اثر هنری شگفت انگیز است که می تواند افراد گیمر را که به بازی های ماجراجویانه و مخفی کاری علاقه دارند، ساعت های متوالی و فراوانی سرگرم خود کند زیرا بخشی بسیار بزرگی از این بازی به مخفی کاری و ماجراجویی ربط دارد. در آخر پیشنهاد می کنم اگر علاقه مند به مجموعه فیلم ها و داستان ارباب حلقه ها هستید، این بازی را از دست ندهید و حتما برای کنسول  مورد نظر خود خرداری کنید و آن را تجربه کنید. امیداوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمندم به مطلب بنده امتیاز دهید و نظرات و خواسته های خود را ، با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی ارباب حلقه ها: گالوم ، بسیار هیجان انگیز" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *