معرفی و برسی بازی زلدا: نفس وحش، یک بازی بدون نقص

بازی زلدا: نفس وحش، 18 نسخه از مجموعه بازی های رلدا می باشد که به تازگی منتشر شده است و با منتشر شدن اولین تریلر آن در کنفرانس خبری نیتندو سویج، توانسته خاطرات این بازی هیجان انگیز را در روبه روی چشمان خیلی از افرادی که این بازی جالب را انجام دادن اند، مرور کند. این بازی اولین نسخه خود را در 31 سال پیش  منتشر کرد و از همان اول موفق ظاهر شد و تکنون 17 نسخه از این بازی عالی، با داستان های متنوع منتشر شد و هر دام دارای روایت خاص خود بوده است. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشترنسخه 18 بازی  زلدا: نفس وحش.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی زلدا: نفس وحش، یک بازی بدون نقص

داستان و گیم پلی بازی زلدا: نفس وحش

داستان بازی روایتگر یک فرد نوجوان است که نام آن لینک می باشد، یک در سرزمین هاینورد فقط یک کشاورز و جنگجو می باشد. وی با پرنسس زلدا دوست می باشد و باید گفت که لینک به او علاقه دارد ولی قدرت بیان کردن این جمله را ندارد و فقط و فقط حرف های خود را در زمان رو به رو شدن با آن قورت می دهد.

در یکی از روز های زیبای سرزمین هاینورد، موجودات شیطانی به این سسرزمین حمله می کنند و پرنسس زلدا که جانشین فرمانروای این سرزمین بزرگ می باشد، می دزدند و حال فرمانروا دستور داد تا تمامی افراد به دنبال زلدا بروند و و از لینک می خواهد او را پیدا کند و اگر پرنسس زلدا را پیدا کند، درخواست ازدواج او را با پرنسس زلدا قبول می کند.لینک شمشسر خود را بر می دارد و اسب خود را زین می کند و تصمیم گرفته است تا هر چه سر راه او سبز شد از بین ببرد و او هر چه زودتر پرنسس زلدا را پیدا کند.

سازنده بازی توانسته است که نسخه ۱۸ بازی را با کیفیتی بسازد که بتواند ماند ۱۷ نسخه اول نظر افراد را نسبت به خود جلب کند و به یک بازی عالی و شگفت انگیز تبدیل شود و نظر شما افراد را نسبت به خود جلب کند و به یک بازی عالی و خارق العاده تبدیل شود.

این بازی مانند ۱۷ نسخه قبل عالی عمل کرده است و همانطور که پیش می رفت نسخه ۱۸ این بازی بدون نقص منتشر شده است که شما با انجام دادن بازی، حتما شاهد شگفتی های این بازی خواهید بود.

شخصی سازی بازی زلدا: نفس وحش

شخصی سازی بازی عالی است و سازنده از بهترین امکانات برای ساخت این بخش از بازی استفاده کرده است. شما می توانید برای کاراکتر خود از بهترین لباس ها اسنفاده کنید و هر طور که دوست دارید کاراکتر خود را بسازید و برای او سلاح های مختلف استفاده کنبد. در این بازی هر چه لول خود را بالا ببرید، سلاح های جدید و مرگبار را به دست می آورید. شما افراد می توانید سلاح های خود را هم ارتقاء دهید و با قدرت بیشتری با دشمنان خود مبارزه کنید.

برترین نکته مهم بازی زلدا: نفس وحش

مهم ترین بخشی که از بازی زلدا: نفس وحش باید به آن توجه کنید ، بازی بودن دنیای بازی است که می توانید به تمامی نقاط محیط بازی قدم بگذارید و از این بازی جالب و شگفت انگیز لذت ببرید. سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است که بتواند دنیای بازی برای بازی بسازد، که گیمر بتواند به تمامی نقاط بازی قدم بگذارد و با اطمینان کامل می توان گفت که این بازی بزرگ ترین و برترین دنیای باز را درون بازی قرارداده است که تاکنون هیچ بازی دنیای بازی ، درون بازی خود چنان اختیاری برای قدم گذاشتن به هر بخش از دنیای بازی به کاراکتر بازی نداده است.

گرافیک و جلوه های بصری بازی زلدا: نفس وحش

سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده کرده است و با استفاده از گرافیکی های انیمیشنی، توانسته است بهتر از بازی های با گرافیکی های سینمایی عمل کند و گرافیکی برای این بازی طراحی کرده است و ساخته است، که شما شگفت زده خواهد کرد. جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین جلوه های بصری برای محیط این بازی استفاده نموده است که شما با دیدن آن حتما متعجب خواهید شده که سازنده از چه جلوه های برای محیط بسیار چشم نواز و بزرگ این بازی استفاده نموده است.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی های دنیا، برای این بازی بسبار عالی است فاده کرده است و در چنین باز های ماجراجویی ، بیشتر از موسیق های حماسی باید استفاده کرد و سازنده اصلا کم و کاستی نذاشته است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی زلدا: نفس وحش با چنین خصوصیاتی، اصلا نیاز نیست که بیشتر از آن صحبت کرد و فقط سریع باید این بازی را برای کنسوا مورد نظر خود خریداری کنید و آن را تجربه کنید و از یک بازی که با منتشر کردن ۱۸ نسخه از خود هنوز طرفدار دارد ،لذت کافی را ببرید. این بازی توسط استودیو نیتندو سویج ساخته شده است و توانسته است امتیاز ۱۰ از ۱۰ را کسب کند و این نشانه بدون نقص بودن بازی می باشد. در آخر پیشنهاد می کنم این بای را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید.امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما افراد را نسبت به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی و برسی بازی زلدا: نفس وحش، یک بازی بدون نقص" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *