معرفی و برسی کامل بازی چیوالری ۲، یک بازی بسیار مهیج و سرگرم کننده.

بازی چیوالری 2 یک بازی بسیار عالی است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم خود کند و شما افراد را حتما شگفت زده خواهد کرد. این بازی جالب و هیجان انگیز داستان و روایات خود را ، در ژانر اکشن، ماجراجویانه و........ به افراد گیمر نشان می دهد. شما افراد اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به بازی های بسیار اکشن و خشن علاقه دارید، پیشنهاد می کنم تا آخر این برسی با سایت گیمران همراه باشید تا شما افراد از این بازی جالب ، شناخت کافی پیدا کنید.

4.5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی کامل بازی چیوالری ۲، یک بازی بسیار مهیج و سرگرم کننده.

گیم پلی و داستان بازی چیوالری ۲

بعد از آن که بازی چیوالری ۲ توانسته در ساخت نسخه اول خود موفق عمل کند و نظر افراد را نسبت به خود جلب کند، سازنده بازی تصمیم گرفت تا با ساخت نسخه دوم این بازی بار دیگر شما افراد را برای یک نبرد عالی و مهیج تر از قبل دعوت کند.

این بازی جالب این بار به دلیل داشتن یک اتمسفر بسیار عمیق تر و نبردی بسیار مهیج تر از قبل ، سازنده بازی تصمیم گرفته است تا بخشی آموزشی برای گیمر قرار دهد تا از این طریق بتواند روش بازی کردن بازی را یاد بگیرد و روش مبارزه های بسیار سخت بازی را خیلی راحت انجام دهد.

این بازی دارای دو بخش آنلاین و داستانی  است و ما برای اینکه شناخت شما افراد را از این دو بخش بازی بالا ببریم قصد داریم تا این دو را برای شما توضیح دهیم.

بخش اول: داستانی

بخش داستانی بازی به اینگونه می باشد که شما بین تعداد بسیار زیادی از قلمروه ها، یک قلمروه را انتخاب کنید و به صورت آفلاین و داستانی ،  این بازی را انجام دهید و در مبارزات قلمروه خود شرکت کنید و دشمنان را از بین ببرید و از این بازی جذاب و بخش داستانی و خارق العاده این بازی که دارای مبارزات  بسیار اکشن و واقعی گرایانه است ، لذت ببرید.

بخش دوم: آنلاین

بخش آنلاین بازی بسیار مهیج و جالب می باشد و شما افراد باید به صورت آنلاین در گروه های ۴۸ نفره تقسیم شوید و با دشمنان مبارزه کنید و آن ها را نیز از بین ببرید. در این بخش کاملا بازی به صورت آنلاین است که پیشنهاد می کنم این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و حتما این بخش را تجربه کنید و از این بخش لذت ببرید، زیرا دارای نبرد های به صورت های مختلف است از کماندار بودن گرفته است، تا نبرد های سواره نظام.

 یکی از خصوصیاتی عالی این بازی این است که به شما این اجازه را می دهد که مشخص کنید که در نقش کدام یک از مبارزه کنندگان باشید؛ مثال: دوست دارید سواره نظام باشید، پیاده نظام باشید، در بخش نیرو های تیرو کمان باشید و……… .

یکی از خصوصیاتی که سازنده برای گیمر قرار داده است که بتواند بخش آنلاین را خیلی راحت انجام دهد، انتخاب کردن سرور مناسب که دارای پینگ خارق العاده است که در حین نبرد آنلاین گیمر دچار مشکل اینترنتی نشود.

بخش شخصی سازی بازی چیوالری ۲

بخش شخصی سازی بازی بسیار سرگرم کننده است و شما افراد می توانید هر طور که دوست دارید کاراکتر خود را بسازید و از چهره آن لذت ببرید .

اصلا برای انتخاب کردن نوع لباس و زره ، نگران نباشید زیرا بخش شخصی سازی بازی دارای تنوع عالی و سرگرم کننده است که در انتخاب کردن هر نوع لباس و زره، با شک و تردید روبه رو خواهید شد.

شما افراد در این بخش می توانید برای هر نوع مبارزه بودن خود لباس مورد نظر و بهتر را انتخاب کنید مثال: بخش پیاده نظام به دلیل داشتن مبارزه رو در رو و سخت تر، از لباسی استفاده کنید که دارای زره بیشتری است و یا مثلا برای نیرو تیرو کمان از لباسی استفاده کنید که دارای زره زیاد و کلاه هود باشد و……… .

گرافیک و جلوه های بصری بازی چیوالری ۲

گرافیک بازی بسیار عالی و خارق العاده است و سازنده بازی برای ساخت گرافیک بازی، از موتور گرافیکی استفاده کرده است که حتما بعد از انجام بازی متوجه آن خواهید شد که سازنده از چه موتوری برای ساخت این بازی استفاده کرده است و حتما اگر تریلر این بازی را در کانال های مختلف تماشا کنید، حتما جمله بنده را بهتر متوجه خواهید شد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار عالی است و به خوبی در محیط بازی، سازنده جلوه های برای گیمر قرار داده است که حتما با انجام دادن بازی خواهید دید که سازنده از چه جلوه های برای محیط بازی استفاده نموده است که محیط بازی واقعی گرایانه تر و جذاب تر از نسخه پیشین بازی باشید.

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی است و سازنده بازی از موسیقی های گوش نواز و هیجان انگیز که متناسب با روایت بازی می باشد، استفاده نموده است.

سخن پایانی

در آخر باید گفت که اگر به بازی های علاقه دارید که در ژانر اکشن بسیار مهیج هستید، پیشنهاد می کنم این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و حتما این بازی را تجربه کنید .

نسخه دوم بازی چیلور بسیار جالب تر و هیجان انگیز تر از نسخه قبل پا به میدان گذاشته و تمامی مشکلات مبارزات برطرف شده است.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمندم در آخر به مطلب بنده امتیاز دهید و همچنین از شما درخواست می کنم  که نظرات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و برسی کامل بازی چیوالری ۲، یک بازی بسیار مهیج و سرگرم کننده." چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *