معرفی و برسی بازی استالکر ۲، یک بازی بسیار پرحجم ولی سرگرم کننده

ما امروز قصد داریم تا از طریق سایت گیمران شما افراد را با یک  دیگر از بازی های بسیار اکشن و تخیلی را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم. بازی استالکر2 روایتگر تعدادی از بازماندگان زمین است که برای آشنایی بیشتر با بازی شما را حتما در پایین صفحه با داستان آن آشنا می کنیم. همراه سایت گیمران باشید با برسی بیشتر بازی استالکر2.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی استالکر ۲، یک بازی بسیار پرحجم ولی سرگرم کننده

داستان و گیم پلی بازی استالکر۲:

داستان بازی از جایی شروع می شود که در سال ۲۰۴۲ زمین دچار مشکلات اتمسفری می شود و تمامی افراد و موجودات جان خود را از دست می دهند و فقط تعدادی  از افراد زنده می مانند.  افراد باقی مانند تصمیم می گیرند که دنیای را بار دیگر از نوع بسازند ولی در کنار درگیر شدن زمین با این اتفاق یکی از تسلیحات هستی از بین رفته است و تمامی گاز آن ، در دنیای پخش شده است و خیلی از انسان ها به موجودات خون آشام و مرگبار تبدیل شده اند و خیلی از حیوان ها به موجودات زشت و بد ریخت که قصد دارند تا شما را از بین ببرد.  در کنار این اتفاقات بعضی از افراد پناهگاهی درسته کرده اند و با افراد دیگر مبارزه می کند که وارد پناهگاه آن ها نشوند و زیرا فکر می کنند که افراد دیگر آلوده هستند و….. .

شما در اول بازی باید بین ۵ نفر یک شخصیت را انتخاب کنید و به کمک آن شخصیت با افراد دیگر مبارزه کنید و جان خود را نجات دهید زیرا تمامی موجودات درون بازی بسیار خون آشام و ترسناک هستند.

سازنده بازی سعی کرده است تا با سخت یک بازی عالی نظر تمامی افراد را نسبت به بازی های اکشن و علمی تخیلی تغییر دهد. این بازی به زیبایی تمام ساخته شده است و سازنده بازی به تمامی نکات بازی توجه داشته است . مثال شخصیت های درون بازی اصلا تکراری نیستند و حتی سازنده به شخصیت های درون بازی هم اهمیت داده است و تمامی سعی خود را کرده است تا شخصیت ها اصلا شبیه هم نباشند و موفق شده است و توانسته است یک بازی عالی بسازد که بسیار عالی و شگفت انگیز می باشد.

سلاح های بازی استالکر ۲:

سازنده بازی سعی کرده است که در کنار یک بازی عالی و سرگرم کننده که تمامی اتفاقات آن در یک دنیای تاریک رخ می دهد، از سلاح های برای کاراکتر ها استفاده کند که بسیار جدید و قدر تمند باشد و مثل خیلی از بازی ها سعی کرده که از سلاحی های استفاده کند که بسیار قدیمی هستند زیرا اگر بازی های دیگری در همین ژانر بازی کرده باشید، می دانید که سازنده بیشتر از سلاح های مانند کلاشینکف استفاده کرده است ولی این بازی بیشتر رو به اسلحه های آورده است که قدیمی هستند و البته سازنده در کنار این سلاح ها از سلاح های دیگر هم استفاده کرده است که تیر های برقی برتاب می کند و با اثابت به آن موجود به کمک نیروی برق آن را می کشد و یا تفنگ های دیگر مانند شعله افکن.

دنیای بازی استالکر۲:

سازنده بازی تمامی سعی خود را کرده است تا یک بازی عالی مطابق با داستان بازی بسازد. داستان بازی به اینگونه می باشد که، دنیا درگیر اتفاقات بسیار زیادی شده است و حال زمین به یک دنیای تاریک و مرگبار تبدیل شده است و تنها چیز برای افراد زنده ماندن و پیدا کردن آب و غذا مهم است و برای این حتی با یک دیگر مبارزه می کنند و هم دیگر را از بین می برند. سازنده بازی سعی کرده تا به خوبی دنیای بازی را با اتمسفری عالی طراحی کند و بسازد.

گرافیک و جلوه های بصری بازی استالکر ۲:

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و سازنده سعی کرده است تا از بهترین تجهیزات برای ساخت این بازی استفاده کرده است و توانسته است یک بازی عالی و با کیفیت بسازد و نظر  تمامی افراد را نسبت به خود جلب کرده است. جلوه های بصری و نورپردازی یکی از شگفتی های بازی است که سازنده بازی به تمامی نکات آن توجه داشته است و تمامی سعی خود را کرده است که این بازی را با جلوه های بصری بسازد که به خوبی دنیای بازی را طراحی کند و بسازد. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی ها برای این بازی استفاده کرده است و صداگذاری ها عالی در بازی قرار گرفته است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی استالکر۲، توانسته است نظر افراد گیمر علاقه مند به ژانر اکشن و ماجراجویانه را نسبت به خود جلب کند و کار کند که سازنده بازی از این بازی شگفت زده شود و از عملکرد عالی خود لذت ببرید. این بازی توانسته است به خوبی ادامه نسخه اول خود را بسازد و داستان خود را به خوبی ادامه دهد و باعث شود که سازنده بازی وعده ساخته شدن نسخه ۳ این بازی را هم بدهد. این بازی توانسته اسات امتیاز ۹٫۵ را از ۱۰ کسب کند. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما افراد را نسبت به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی و برسی بازی استالکر ۲، یک بازی بسیار پرحجم ولی سرگرم کننده" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *