معرفی و برسی بازی بهشت یخ زده، یک بازی عالی در ژانر ماجراجویانه

بازی بهشت یخ زده یکی از بازی های جذاب و جدید است که به تازگی در یکی از کنفرانس های خبری یوبی سافت معرفی شد و از همان اول با منتشر کردن یک تریلر کوتاه، توانسته نظر تمامی افراد را نسبت به خود جلب کند. این بازی جذاب دارای داستانی محور و ماجراجویانه است و دارای پایان بازی است. یعنی شما برای به اتمام رسیدن داستان بازی تصمیم می گیرید که چگونه باشد. همراه ما باشید با برسی بیشتر بازی بهشت یخ زده.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و برسی بازی بهشت یخ زده، یک بازی عالی در ژانر ماجراجویانه

داستان و گیم پلی بازی بهشت یخ زده:

داستان بازی از جایی شروع می شود که تمامی وقایع بازی در یک دنیای کاملا خیالی می باشد که هنوز جنگ جهانی دوم در آن تمام نشد و همچنان در حال جریان هست؛ اما داستان مانند واقعیت نیست و حال نیروی های نازی ا به دست آوردن بمب اتم قصد دارند تا دنیا را از بین ببرند و این دنیا را به آخر الزمان تبدیل کنند. حال شما یک پسر دوازده سال هستید که در یک از پناهگاه ها قرار دارید که در لهستان می باشد و برای نجات جان خود باید تمامی تلاش خود را بکنید و لازم به ذکر است که شما متوجه شده اید که این پناهگاه رمز و راز های خود را دارد و باید هر چه زودتر از آن جا خارج شوید و تنها رانجات دنیا وارد شدن به سیستم بمب های اتمی نازی ها هست که می توانید از این طریق سیستم آن ها را از بین ببرید.

سازنده بازی قصد داشته است تا با ساخت یک بازی عالی نظر افراد را نسبت به خود جلب کند و البته سازنده وعده ای را هم داده است که احتمال دارد تا این بازی نسخه دوم از خود منتشر کند ولی هنوز اطلاعات چندانی دسترس نیست.

شما در طول مسیر بازی باید برای رفتن به مراحل بعدی باید شما تصمیم بگیرید که چگونه داستان بازی روایت شود و یا با انجام کدام کار داستان بازی کاملا عوض می شود.

بخش مبارزات بازی: مبارزات بازی را می توان خیلی ساده حدس زد از روی بازی و باید گفت که شما باید خیلی مخفی کاری انجام دهید و شاید در طول مسیر مخفی کاری های خود ، با چندین نفر مبارزه کنید ولی اصلا نگران نباشید شما در طول بازی حتما دارای اسلحه و سلاح خاص هستید زیرا تنها با مخفی کار نمی توان راحت وارد سامانه موشکی شد و باید تمامی تلاش خود را بکنید و در کنار مخفی کاری مبارزاتی هم با اسلحه و رو در رو انجام دهید.

بازی در کل یک بازی با داستانی جالب است که اگر به آن خوب دقت کنید و برای آن وقت بگذارید، می توان آن را به خوبی درک کنید و اگر وقتی بتوانید یک بازی را به خوبی درک کنید، در انتخاب داستان بازی به هیچ عنوان دچار مشکل نمی شوید.

گفته شده که بازی دارای پایان باز است. پایان باز یهنی که تمامی داستان بازی هر جور که روایت شود دارای پایانی است که شما اثلا شاید متوجه آن شوید و اینگونه می باشد که شما باید هر طور که در ذهن خود می گنجانید پایان بازی و داستان آن را مشخص کنید ولی اگر ۵۰ درصد احتمال دهیم که نسخه دوم بازی منتشر شود، حتما دقت کنبد که پایان بازی را به گونه ای روایت کنید که ند مورد پایان داشته باشد و اینگونه از شروع نسخه دوم بازی می توانید متوجه شوید که کدام حدس شما در نسخه اول درست بوده ولی هنوز اطلاعاتی از منتشر شدن نسخه دوم بازی در اختیار نیست.

شخص سازی:

شخصی سازی یکی از نکاتی است که خیلی از افراد در بازی های ماجراجویانه حتما به آن نیاز دارند. داستان بازی اینگونه است که در سرما و زمستان لهستان است و شما باید در کنار سلاح و لباسی را برای کاراکتر خود انتخاب کنید که با محیط اطراف داستان و وقایع آن همخوانی داشته باشید و باعث آن شود که با یک لباس رنگی و…. جلوه توجه کنید. شما می توانید در این بخش سلاح و وسلیل خود را ارتقاء دهید و در طول جنگ بازی از سلاحی بسیار قدرتمند تر استفاده کنید.

گرافیک و جلوه های بصری بازی بهشت یخ زده:

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است که بسیار قدرتمند است و در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و باعث شده است تا بازی دارای کیفیت و گرافیکی خیره کننده می باشد. جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و به خوبی در محیط بازی قرار گرفته است و باعث شده تا بازی دارای محیط با جلوه های مناسب و نورپردازی مناسب است و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد نورپردازی بازی شما در طول بازی اصلا شاهد افت فریم نخواهید بود. موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده از موسیقی های جدید و مناسب استفاده کرده است ولی چرا سازنده بازی از موسیقی های جدید استفاده کرده است و از موسیقی های قدیمی استفاده نکرده است زیرا گفته شده که تمامی داستان و وقایع بازی در دنیای کاملا خیالی رخ می دهد که نوز در آن جنگ جهانی دوم به پایان نرسیده است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی بهشت یخ زده، یک بازی عالی است که توانسته است به خوبی داستان و اتفاقات خود را در ژانر اکشن و ماجراجویانه به خوبی روایت کند و نظر افراد را نسبت به خود جلب کرده باشد. اگر علاقه مند به بازی های ماجراجویانه و مبارزات مخفی کاری هستید، پیشنهاد می کنم این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید. با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم حتما این بازی را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمندم در آخر به مطلب بنده امتیاز دهید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی و برسی بازی بهشت یخ زده، یک بازی عالی در ژانر ماجراجویانه" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *