معرفی بازی جذاب و هیجانی World of Tanks: Hot Wheels

امروز می خواهیم بازی جدیدی را برسی کنیم به نام  بازی World of Tanks: Hot Wheels که یک بازی در ژانر اکشن و هیجانی می باشد. پس با ما همراه باشید تا این بازی جذاب را بهتر بشناسید.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی بازی جذاب و هیجانی World of Tanks: Hot Wheels

این بازی روایت گر افرادی است که تانک های بسیار زیادی را به دست خود ساخته اند و آن ها را تقویت کرده اند و آن ها را هر طور که دوست داشته اند ساخته اند و قرار است با یک دیگر مبارزه کنند و تانک های همدیگر را از بین ببرند و برنده بازی به مسابقات با رده های بالاتر می رود. 

سازنده بازی برای این بازی اصلا تلاش نکرده است که باید در قسمت نقاط قوت و ضعف برسی کنیم و همراه ما باشید تا با آن بیشتر آشناشویم.

نقاط قوت:

سازنده در بخش نقاط قوت نتوانسته آنچنان اسم برای خود دست و پا کند و تنها نکته قابل قبول بازی موسیقی و صداگذاری بازی است که کاملا گوش نواز و منحصر به فرد هستند و متناس با بازی هستند و باید گفت واقعا صداگذاری بازی معرکه است.

نقاط ضعف:

گرافیک ضعبف بازی  به بازی آسیب رسانده است و نشان می دهد که سازنده برای موتور گرافیک دقت نکرده است و به مشخصا ها هم اهمیت نداده است.

نورپردازی و جلوه های بازی بسیار افتضاح است و مثال شما در حال حرکت هستید با تانک خود ناگهان درخت جا به جا می شود و در مورد محیط بازی باید گفت بسیار کوچک است مثال شما در حال حرکت هستید با تانک خود یک دفعه تانک دیگر به سمت جلو نمی رود انگار که دیوار جلوی آن ایستاده است.

با تمامی این گفته ها می توانید از طریق تریلر رونمایی این خصوصیات را برسی کنید.

رای شما به "معرفی بازی جذاب و هیجانی World of Tanks: Hot Wheels" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *