بررسی بازی هیجانی و معمایی Watch Dogs: Legion

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Watch Dogs: Legion ، این یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز با داستانی بسیار جذاب و شگفت انگیز است که یکی از دلایل مهم جذابیت بالای بازی همین داستان بازی می باشد که به زودی مورد برسی قرار می دهیم.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
بررسی بازی هیجانی و معمایی Watch Dogs: Legion

این بازی توانسته نظر داوران را هم نیز جذب کند و از طرف داوران امتیاز ۹٫۳ را کسب کند که یک نمره شگفت انگیز و بزرگ است.

این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه و به خصوص تخیل به وقوع می پیوندد.

داستان بازی از جایی شروع می شود که فردی قصد دارد از طریق فای مجازی مردم را بترساند و دلهره در این شهر به پا کند و شما تیم بزرگی را تشکیل می دهید تا این فرد را پیداکنید و از بین ببرید ولی وقتی پای نیروی امنیتی به این قضایا بازی می شود حتی اجازه نمی دهد شما در این قضیه صحبت کنید و حال شما تصمیم می گیرید تا به صورت مخفیانه این کار را انجام دهید و ناگفته نماند که شما و گروهتان دارای قدرت های ماورا الطبیعه هستید که حتی می تواند با ذهن خود جایی دیگری را ببینید و…

این بازی همانند بازی های دیگر دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد که می خواهیم آن را مورد برسی قرار دهیم؛ همراه ما باشید با برسی آن نقاط.

نقاط قوت:

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی در بخش گرافیک بازی عالی عمل کرده است و باید گفته تیم سازنده برای ساخت موتور گرافیک به تمامی مشخصه های بازی دفت کرده است و در انتخاب موتور گرافیکی بازی موفق بوده است.

جلوه های بصری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده با ساخت جلوه های بصری عالی توانسته است محیط زیبا و منحصر به فردی را برای این بازی خلق کند.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی در بخش صداگذاری بازی عالی بوده است و تیم صداگذاری شخصیت ها عالی کار خود را انجام داده است.

نقاط ضعف:

تنها نقطه ضعف بازی نورپردازی بازی است که در کنفرانس خبری سازنده اعلام کرد که شرکت و کمپانی سازنده بازی در ساخت نورپردازی بازی تداخلاتی ایجاد کرده اند و در نسخه ی آپدیت این بازی این مشکل دیگر وجود ندارد.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید و می خواهید ساعت های فراوان سرگرم باشید، پیشنهاد می کنم این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید. می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید.

رای شما به "بررسی بازی هیجانی و معمایی Watch Dogs: Legion" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *