معرفی و بررسی بخش جدید Blackwood Raid در بازی هیجانی Warface

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام Warface - Blackwood Raid که یک بازی بسیار جذاب ، عالی و بسیار سرگرم کننده است و دارای داستان منحصر به فردی می باشد که قرار است با داستان و اتفاقات این بازی بیشتر آشنا شویم. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب.

4 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بخش جدید Blackwood Raid در بازی هیجانی Warface

داستان بازی روایت گر فردی است که در پایگاه فضایی کار می کند و تعدادی از نیرو های خود را به فضا منتقل کرده است تا در مورد موردی تحقیقاتی انجام دهند و از اطلاعات به دست آمده استفاده کنند ولی ناگهانی نیرویی آن افراد را دستگیر می کند و با خود می برند و حال شما دستور دارید تا آن ها را نجات دهید و به زمین برگردانید و این دستور از مقامات بالا آمده زیرا به این اطلاعات نیاز دارند و…..

این بازی در ژنر اگشن وماجراجویانه و تخیلی به وقوع می پیوندد و روایت گر داستانی است که در سال ۲۰۲۸ به وقوع می پیوندد.

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود وی به یک نکته بسیار الب اشاره کرد که از یک تیم تازه وارد برای ساخت این بازی کمک گرفته و بعید می دانست که بتواند یکه بازی با این خصوصیات بسیار بالا روانه بازار کند وحال قصد دارد تا بازی دیگری را به کمک این تیم بسازد و حال با همراه ما باشید تا نکات قوت و ضعف این بازی را مورد برسی قرار دهیم.

نقاط قوت:

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی در بخش گرافیک از بهترین موتور گرافیکی استفاده کرده است و به تمامی خصوصیات بازی توجه داشته است.

جلوه های بصری به محیط بازی کمک بسیار زیادی کرده است تا بازی دارای محیط زیبا و چشم نواز باشد. موسیقی و صداگذاری کاراکتر های بازی بسیار عالی و منحصر به فرد است که باید گفت یکی از خصوصیاتی است که به گیمر کمک می کند تا در این مسیر بازی موفق باشید.

نقاط ضعف:

فاقد هرگونه نقطه ضعف. این بازی دارای خصوصیات بسیار بالای قدرتمندی است که به بازی کمک کرده است و البته همانطور که خواندید بازی هیچگونه نقطه ضعف ندارد.

با تمامی این گفته ها اگر هلاقه مند به بازی های اکشن و جنایی و تخیلی هستید، این بازی شگفت انگیز را از دست ندهید. می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب مفید بوده باشد.

رای شما به "معرفی و بررسی بخش جدید Blackwood Raid در بازی هیجانی Warface" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *