بررسی و نگاهی به داستان بازی هیجانی TWIN MIRROR

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی TWIN MIRROR که نزدیک به یک ماه از انتشار آن می گذرد یعنی مهر ماه سال 1399. این بازی دارای داستان بسیار مهیج و سختی می باشد. با ما همراه باشید تا این بازی جذاب را بهتر بشناسیم.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
بررسی و نگاهی به داستان بازی هیجانی TWIN MIRROR

شما در نقش کاراکتری هستید که پس از یک مدت از کما بیرون آمده و اصلا هیچ چیز را به یاد نمی آورد و حال در حال برسی است و به جاده ها و قسمت های فراوان می رود تا بداند به چه دلیل به کما رفته است، آیا خانواده ای دارد، دوست یا آشنایی دارد، او در حال برسی تمامی این گفته ها هست تا دلیل این اتفاقات را متوجه شود و حال شما در این بازی باید در نقش این کاراکتر باشید.

این بازی در ژانر ماجراجویانه است زمانی که اسمی از ماجراجویانه می آید یعنی شما باید همش در حال جست و جو … باشید.

این بازی دارای خصوصیات منحصر به فردی است که شما را شگفت زده می کند و این نشان دهنده این است که سازنده بازی برای ساخت بازی تلاش متعددی کرده است تا بازی با خصوصیات منحصر به فرد و عالی روانه بازار جهانی کند.

همراه ما باشید با برسی نقاط قوت و ضعف بازی.

نقاط قوت:

گرافیک بسیار بالا و دقت فراوان تیم سازنده برای ساخت گرافیکی با خصوصیات قابل قبول و خوب. جلوه های بصری عالی است و سازنده از تمامی فکر خود استفاده کرده است تا جلوه ها را به گونه ای قرار دهد تا گیمر متوجه بازی نشود و فکر کند که در واقعیت این اتفاق برایش رخ داده است و این باعث می شود تا گیمر تمامی فکر خود را بر روی مراحل و ماموریت های بازی بگذارد.

محیط بازی بسیار بزرگ و دیدنی است و می توانید برای برسی تمامی اتفاقات افتاد تمامی نقاط بازی را طی کنید تا به نتیجه ای برسید.

موسیقی و های بازی و صداگذاری معرکه است مثال زمانی که کاراکتر شما چیزی را به یاد می آورد از موسیقی های متناسب با آن بخش برای این بازی استفاده کرده است.

همانطور که گفته شد این بازی یک بازی معرکه و بدون مشکل می باشد و فقط دارای نقاط خوب و معرکه است و نقاط ضعف ای بازی ندارد.

می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد گفته های وی باشید و لذت ببرید.

رای شما به "بررسی و نگاهی به داستان بازی هیجانی TWIN MIRROR" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *