معرفی و نگاهی به داستان بازی جالب Twilight Path

امروز می خواهیم بازی را مورد برسی قرار دهیم که در اوایل مهر امسال روانه بازار جهانی شد و از همان اول توانست نظر خیلی از افراد را جلب کند. این همه طرفدار زیاد به دلیل گرافیک و کیفیت بالای بازی بود که توانسته است در تریلر رونمایی این همه افراد را مجذوب کند و هر چند که بازی دارای خصوصیاتی است که گرافیک بازی حتی به چشم هم نمی یاد. نام این بازی Twilight Path می باشد بازی که در ژانر اکشن و فانتزی می باشد و دارای داستانی جذاب و با روایت گرد داستانی جاودگرانه و تخیلی می باشد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و نگاهی به داستان بازی جالب Twilight Path

داستان بازی روایت گر فردی است که که به تازگی شوالیه شده است و توسط یک جادوگر طلسم شده است و باید در یک زمان به دنیایی دیگر برود و گویی جادویی را پیداکند و برای رهایی خود از این طلسم به جادوگر تحویل دهد که…

شما در این بازی یک ماموریت خاص دارید و این ماموریت این است که افراد پیش رو خود را از بین ببرید و به این گویی برسید و هر چیزی را که پیداکنید همراه خود ببرید زیرا حتما در یک جا به کمک شما می آید.

سازنده بازی از بازی خود تعریف های بسیار زیادی کرده است که باید گفت حق دارد زیرا یک بازی خوب و کاربردی را روانه بازار جهانی کرده است.

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد همراه ما باشید تا این نقاط را مورد برسی قرار دهیم و آن را بهتر بشناسیم.

نقاط قوت:

گرافیک و کیفیت بالای بازی یکی از نفاط قابل توجه است که به چشم می آید زیرا سازنده برای انتخاب موتور گرافیک به تمامی نکات و جزئیات توجه کرد و با دقت بالا برای این بازی استفاده کرده است.

نورپردازی بالای بازی که باعث شد تا بازی دارای محیطی جذاب و ترسناک باشد که در کنار هیجان بسیار زیاد ترس و وحشت گیمر را به گیمر بازی منتقل کند که یکی از نکاتی است که بیشتر به چشم می آید.

موسیقی شنیدنی و جذاب بازی موسیقی هایی که باعث هیجانی شود تا این بازی را به هیچ عنوان در یک قسمت نامعلوم رها نکنید تا متوجه نشوید که سرانجام این قسمت از داستان بازی چه گونه خواهد شد.

نقاط ضعف بازی:

هیچگونه نقطه ضعف. همانطور که گفته شد این بازی مانند بازی های دیگر دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد که باید برسی شود و در این بازی هیچ گونه نقطه ضعف را نمی توان مشاهده کرد و باعث شد تا امتیاز قابل قبولی را در رونمایی از بازی کسب کند.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های وی باشید و با چشمان خود ببینید و لذت ببرید.

رای شما به "معرفی و نگاهی به داستان بازی جالب Twilight Path" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *