بررسی بازی کامیون سواری جذاب Truck Driver – USA Paint Jobs DLC

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Truck Driver - USA Paint Jobs DLC ، این یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز است که بسیار سرگرم کنند و عالی می باشد. این بازی در ژانر رنندگی و ماموریت به وقوع می پیوندد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
بررسی بازی کامیون سواری جذاب Truck Driver – USA Paint Jobs DLC

این بازی دارای داستان خاصی نیست ولی دارای ماموریت هایی است که در بازی قرار گرفته است و شما باید طبق خواسته بازی این ماموریت ها را انجام دهید و پشت سر بگذارید و به سراغ ماموریت های دیگر بروید.

شما در این بازی در نقش یک راننده بسیار بزرگ و معروف هستید و ماموریت دارید تا با کامیون خود ماموریت ها بازی را انجام دهید و شما مثال باید به یک شهر بروید و باری را از آن شهر به شهر خود بیاورید یا بلعکس باید این کار صورت بگیرد و شما با این کار پول در می آورید و کار ها و ماموریت ها را انجام می دهید.

این باز دارای بخش شخصی سازی است که می توانید کامیون خود را تقویت و یا تعمیر کنید و آو را هر طور که دوست دارید طراحی کنید و یا رنگ بزنید و از این طریق یک کامیون معرکه داشته باشید که به بازی جذابیت بیشتری منتقل می کند.

تمامی رانندگی هایی که در این بازی صورت می گیرد کاملا در کشور آمریکا می باشد و با واقعیت شباهت بسیار زیادی دارد خیابان ها.

این بازی همانند بازی های دیگر دارای نقاطی است که به بازی های جذابیت می دهد و یا به او کمک می کند و یا ممکن است دارای ضعف هایی باشد که ممکن شود از جذابیت بازی ضربه بزند و مناسب بازی کردن نباشد.

همراه ما باشید تا با این نکات بیشتر آشنا شویم.

نقاط قوت:

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و سازنده بازی برای انتخاب متور گرافیکی با دقت و تلاش فراوان یک موتور گرافیکی مناسب برای بازی استفاده کرده است.

نورپردازی بازی بسیار خوب و منحصر به فرد است و باعث شده تا محیط بازی از نور خوبی برخورد دار باشد و شما را مجذوب خود کند و جلوه های که در اطراف محیط بازی قرار داده شده است به نور کافی و با زیبایی تمام نشان داده شود.

موسیقی بازی در جایگاه بسیار بالیی قرار دارد و صداگذاری بازی بسیار عالی است مثال صدای اتومبیل ها و کامیون شباهت زیادی به صدا های واقعی دارد که این موضوع به بازی کمک بسیار زیادی کرده است.

نقاط ضعف:

شاید باید گفت که بزرگ ترین نقطع ضعف بازی تیک های متعددی است که در زمان انجام بازی شما آن ها را مشاهده می کنید و به بازی ضربه زده است و امیدواریم در نسخه آبدیت این بازی شاهد این چنین نکاتی نباشیم.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید و شاهد گفته های وی باشید و لذت کافی را ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

رای شما به "بررسی بازی کامیون سواری جذاب Truck Driver – USA Paint Jobs DLC" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *