بررسی و نگاهی به داستان بازی Tom Clancy’s The Division

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Tom Clancy’s The Division ، یکی دیگر از بازی های که یک ماه از انتشار فصل سوم آن می گذرد این بازی است که همانطور در نسخه های قبلی گفته شد دارای سبک هیجانی بسیار بالایی است. این بازی در ژانر اکشن و هیجان به وقوع می پیوندد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
بررسی و نگاهی به داستان بازی Tom Clancy’s The Division

همانطور که از جریان بازی خبر دارید در نسخه قبلی شهر دارد قصد داشت تا شما و تیم قدرتمندتان را از بین ببرد ولی هر کاری کرد نتوانسته و حال اینبار یک فرد قدرتمند را با تیمش استخدام کرد تا شما را از زمین محو کند.

حال شما دو راه دارید، اینکه درمقابل آن ها ایستادگی کنید و یا خود را تسلیم آن ها کنید و حال شما بین دو راهی قرار گرفته اید.

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد که با شنیدن آن شگفت زده می شوید همراه ما باشید تا با این نکات آشنایی بیشتری پیداکنیم که آیا این بازی در فصل سوم خود توانسته نظر افراد گیم را را جذب کند یا نه.

نقاط قوت:

یکی از نکاتی که جزء نکات قوت بازی به حساب می آید گرافیک بازی است که باید گفت تیم سازنده گرافیک به تمامی نکات گرافیک توجه بسیار زیادی داشته است و توانسته است موتور گرافیکی مناسبی را برای بازی خود عرضه کند و قرار دهد.

نورپردازی بازی یکی دیگر از نکات مثبت بازی به حساب می آید زیرا محیط بازی بسیار روشن و مشخص می باشد و شما با مشکل به هیچ عنوان روبه رو نمی شوید. موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی است و از نسخه های قبلی و بهتر هم می باشد و کیفیت بهتری در بازی قرار داده شده است.

نقاط ضعف:

یکی از نکات ضعف بازی که خیلی از افراد گیمر به آن توجه داشته اند میزان یاس و ناامیدی است.

عامل اصلی این اتفاق در بازی داستان بسیار هیجان انگیز و چالش برانگیز بازی است زیرا داستان بازی آن قدر چالش برانگیز است که شما را با یاس و نامید بسیار زیاد رو به رو می کند.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و لذت ببرید.

رای شما به "بررسی و نگاهی به داستان بازی Tom Clancy’s The Division" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *