بررسی و نگاهی با داستان بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم که دارای داستان شگفت انگیزی است و شباهت بسیار زیادی به بازی  تام رایدر دارد که بسیار معرکه است. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه و هیجانی به وقوع می پیوندد. خود بنده علاقه بسیار زیادی به بازی تام راید دارم و نسخه های این بازی را تاکنون از دست نداده ام و بر روی کنسول خود انجام داده ام و حال باید گفت این بازی همانند بازی تام راید است و شباهت بسیار زیادی به آن بازی دارد و شما ماموریت دارید تا در این بازی کاراکتر خود را که مانند و شباهت بسیار زیادی به به لارا کرافت دارد مدیریت و کنترل کنید. نام این بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes می باشد و حال از شما خواهشمندم همراه ما باشید تا با این باز جذاب بیشتر آشنا شوید.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
بررسی و نگاهی با داستان بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

شما باید کاراکتر خود را مدیریت کنید و ماموریت دارید تا در یک شهر بزرگ و مترکوه و قدیمی به ئنبال وسایل بسیار مهمی باشید که تاریخ این سرزمین را فاش می کند و شما را به اطلاعات بسیار بزرگی و مهمی می رساند. و حال شما برای بازگشت به خانه باید دست پر برگردید و….

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد که برای این بازی تلاش بسیار زیادی کرده است و در ساخت این بازی موفق بوده است و توانسته است بازی خوبی را روانه بازار جهانی کند.

وی به این نکته اشاره کرد که از موتور گرافیکی استفاده کرده است که خود تیم سازنده ساخته است و باید گفت موتور گرافیکی بازی به کیفیت بازی کمک بسیار زیادی کرده است.

همراه ما باشید تا با نقاط ضعف و قوت این بازی بیشتر آشنا شویم.

نقاط قوت:

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده در بخش موتور گرافیکی دقت بسیار زیادی کرده است و برای قرار دادن موتور گرافیکی بر روی  بازی به تمامی مشخصه ها توجه داشته است.

محیط بازی بسیار عالی و در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و بسیار بزرگ و مناسب برای ماجراجویی می باشد.

موسیقی و بازی معرکه است و ناگفته نماند که اگر قرار گرفتن کاراکتر ها در زمان های مختلف و طرز رفتار آن ها را نادیده بگیریم، صداگذاری بازی بسیار عالی است.

نقاط ضعف:

جلوه های بصری و نورپردازی بازی ضعیف است و حتی درحد قابل قبول هم نیست.

نکته بعدی در این بخش داستان بازی است که از روی چنین بازی های که تاکنون آمده کپی برداشته شده است و با قرار دادن داستان ها کنار هم یک داستان دستو پا شکسته برای این بازی ساخته اند.

با تمامی این گفته ها و نکات توضیح داده شده  می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و با چشمان خود تریلر ای از این بازی تماشا کنید و با چشمان خود ببینید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

رای شما به "بررسی و نگاهی با داستان بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *