معرفی و بررسی فصل جدید بازی Stellaris ، نسخه Distant Stars

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Stellaris Console Edition: Distant Stars که با وجود گذشت زمان بسیار زیادی بلاخره در مهر ماه عرضه شد و طرفداران بسیار زیادی را برای خود جذب کرد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی فصل جدید بازی Stellaris ، نسخه Distant Stars

داستان بازی دارای جذابیتی است که حتما باید به آن اشاره شود داستان بازی از جایی شروع می شود که شما یک کارمند در اداره هوا و فضای آمریکا هستید که در راد خود شی نامعلوم مشاهده می کنید و با تلفن بی سیمی چند هشدار به آن ها می دهید ولی با وجود نامعلوم بودن شی تماسی دریافت نمی کنید و ارتش کشور دستور پرتاب موشک را می دهند ولی پس از پرتاب موشک شما در راد خود شاهد نابودی موشک هستید که کشور آمریکا را به جلسات متعدد بسیار زیادی می کشاند و…

همانطور که بخشی از داستان بازی گفته شد، داستان عجیب و غربی دارد بازی و هر چه جلوتر می رود داستان بازی عجیب و غرب تر می شود که شما شگفت زده می کند.

سازنده بازی در کنفرانس خد اعلام کرد این بازی هر چند اوایل بازی سخت و ناامید کننده برای گیمر است ولی با گذشت چند مرحله بازی به قدری هیجان انگیز می شود که شما را شگفت زده و متعجب می کند.

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد، همراه ما باشید با برسی این نکات.

نقاط قوت:

گرافیک بازی یکی از نکات قوت بازی است که سازنده به تمامی مسخصه های بازی و موتور گرافیکی توجه داشته است.

جلوه های بصی بازی یکی دیگر از نکات هست مثال شما در فضا شاهد سیاره های هستید که با واقعیت هیچ فرقی نمی کنند.

محیط بازی بسیار چشم نواز و دیدنی است که شما را وادار می کند ساعت های فراوان به محیط بازی با لذت تماشا کنید و لذت ببرید.

نقاط ضعف:

بزرگ ترین نقط ضعف بازی موسیقی و صداگذاری بازی است بازی اصلا موسیقی به همراه خود ندارد و بیشتر به یک فیلم تبدیل شده است بازی تا یک بازی سرگرم کننده.

با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از بازی را از دست ندهید و حتما تماشا کنید که بخشی بسیار زیادی از داستان بازی را می توانید در تریلر بازی تماشا کنید و لذت ببرید.

رای شما به "معرفی و بررسی فصل جدید بازی Stellaris ، نسخه Distant Stars" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *