بررسی بازی جذاب و آنلاین Star Trek Online | House Divided

امروز می خواهیم یک بازی جذاب را مورد برسی قرار دهیم که در ژانر نجوم و اکشن به وقوع می پیوند و دارای داستانی جذاب و شنیدنی است. همراه ما باشد تا این داستان بازی را مورد برسی و توضیح قرار دهیم. قبل از برسی داستان باید این بازی را با نام Star Trek Online | House Divided بشناسید.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
بررسی بازی جذاب و آنلاین Star Trek Online | House Divided

داستان بازی روایت گرد فردی فضایی است که در حال حاضر با ارتشی بسیار بزرگ و مستحکم قرار است به زمین حمله کند و شما تصمیم گرفته اید تا به نزدیک ترین سیاره نزدیک به آن ها بروید و به آن ها پیغام دهید که می خواهید به آن ها مذاکره کنید و پس از رسیدن پیغام به دست آن ها آن ها تصمیم می گیرند تا اول به شما حمله کنند و شما را برای فرستادن این پیام مجازات کنند و بعد زمین را مورد هدف قرار دهند و پس از رسیدن به سیاره ای که شما در آنجه پایگاه زده اید…

این بازی دارای داستان جذابی است که اگر به خواهیم بیشتر از آن بگویم از جذابیت بازی کم می شود و خیلی از افراد از داستان جذاب بازی با خبر می شوند و آن وقت ارزش خریداری ندارد بازی که با بازی کردن حس واقعی بازی کرد این بازی را بفهید.

این بازی هماننده بازی های دیگر دارای نقاط قوت و ضغعفی است که باید مورد برسی قرار بگیرد.

نقاط قوت:

بزرگ ترین نقطه قوت بازی بعد از گرافیک با تمامی مشخصه ها داستان بازی است که با روایت جذابی و زیبا است.

جلوه های هایی که به بازی کمک کرد تا بازی دارای محیط شگفت انگیز و جذاب باشد.

موسیقی و صداگذاری بازی نیازی به توضیح ندارد زیرا شما با تماشا تریلر بازی می توانید با موسیقی های شنیدنی بازی را بشنوید و با آن ها آشنا شوید زیرا خیلی از افراد گیمر با این موسبقی آشنایی دارند.

نقاط ضعف بازی:

بزرگ ترین نقط ضعف بازی هوش مصنوعی بسیار ضعیف بازی است که کاراکتر های بازی که شما قرار است با آن ها روبه رو شوید بسیار زشت و مصنوعی هستند.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی و در ضمن موسیقی بازی را بشناسید.

رای شما به "بررسی بازی جذاب و آنلاین Star Trek Online | House Divided" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *