معرفی و بررسی بازی هیجانی SOULCALIBUR VI

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی SOULCALIBUR VI که یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است و با وارد شدن به دنیای بازی تحول زیادی در این دنیا ایجاد کرد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی هیجانی SOULCALIBUR VI

این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه و فانتزی به وقوع می پیوندد.

داستان بازی روایت گر فردی است که در روح شیطانی قرار گرفته است و قصد دارد تا از این روح شیطانی خارج شود ولی به این آسانی نیست و کار سختی را شما پیشرو خود دارید.

با گذشته از هر چیز بازی دارای داستانی هیجان انگیز است که می تواند ساعت های فراوان شما را سرگرم خود کند.

سازنده بازی در یکی از صحبت های خود گفت چرا این بازی نتواند مانند سری ۷ قسمت بازی تیکن نباشد و یا نتواند دمثل بازی مورتال کامبت نظر افراد را نیز به خود جلب کند؛ وی گفت این بازی یک بازی عالی با دارا بودن تمامی مشخصات یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز می باشد.

همراه ما باشید تا با نقاط قوت و ضعف بازی بیشتر آشنا شویم و آن را بهتر بشناسیم.

نقاط قوت:

گرافیک بازی معرکه است که به نظ می رسد که تیم سازنده برای انتخاب موتور گرافیکی به تمامی مشخصه های بازی توجه کرده است و در این ناتخاب موفق بوده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و به محسیط بازی کمک بسیار زیادی کرده است و بازی دارای محیط با نور کافی و جذابیت بسیار زیادی است.

موسیقی و صداگذاری بازی یکی دیگر از نقاط قوت بازی است که با تمامی دقت در جای جای بازی قرار داده شده است تا بازی با تمامی جذابیت روانه بازار جهانی بازی شود و در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد.

نقاط ضعف:

شاید باید گفت که تنها نقطه ضعف بازی یاس وناامیدی بسیار زیاد بازی است که به بازی لطمه بزرگی وارد کرده است و خیلی از افراد از ادامه دادن بازی منصرف می شوند و آن را از بازی کردن کنار می گذارند.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی هیجانی SOULCALIBUR VI" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *