بررسی و نگاهی به داستان بازی جذاب و هیجانی Serious Sam

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Serious Sam یک بازی بسیار عالی که در ژانر وحشت و اکشن است. این بازی یک بازی سرگرم کننده با کیفیت بالا است که شما را شگفت زده می کند. همراه ما باشید تا با خصوصیات و داستان این بازی بیشتر آشناشویم و بهتر بشناسیم.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
بررسی و نگاهی به داستان بازی جذاب و هیجانی Serious Sam

داستان بازی روایت گر فردی است که با ذهن خود درگیر است و در ذهن خود با موجودات اهریمنی و زشتی رو به رو می شود که قصد از بین بردن او را دارند و او در حال حاضر دارای قدرتی است که می تواند همه چیز را با خاک یکسان کند و او قصد دارد تا از تصورات ذهن خود رهایی پیداکند و…

بازی دارای داستانی خوب و متناسب و جذاب است. این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد ؛همراه ما باشید تا آن ها را برسی کنیم.

نقاط قوت بازی:

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و به نظر می رسد که سازنده بازی به تمامی مشخصه و….. توجه داشته است تا بتواند موتور گرافیکی مناسب برای بازی استفاده کند.

بازی دارای محیط بزرگ و با نورپردازی بسیار معرکه ای می باشد که به گیمر کمک می کند تا با نورپردازی عالی بازی محیط بازی را بهتر و مشخص تر از قبل ببیند.

موسیقی بازی بسیار گوش نواز و شنیدنی است و متناسب با بازی می باشد و ارزش شنیدن دارد و به بازی و گیمر در مواقع های خاص در بازی کمک می کند.

با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید.

رای شما به "بررسی و نگاهی به داستان بازی جذاب و هیجانی Serious Sam" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *