معرفی و بررسی فصل دوم بازی Rocket League

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Rocket League Season 2 که یک بازی عالی و شگفت انگیز می باشد و در ژانر رقابتی و ورزشی می باشد.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی فصل دوم بازی Rocket League

داستان بازی روایت گر مسابقات جهانی فوتبال ماشینی می باشد که تمامی تیم های دنیا آمده اند تا در این مسابقات شرکت کنند و برنده نهایی را نیز انتخاب کنند و همه ی تیم ها این تیم قدرتمند را بشتاسند.

شما ماموریت دارید تا با تیم خود ذدر این مسابقات تمامی حرفی های خود را شکست دهید و پیروز میدان شوید.

این بازی یک بازی بسیار عالی و معرکه است که سازنده برعد از معرفی بازی خود فقط به یک نکته اشاره کرد که این بازی به هیچ عنوان دارای مشکل و یا غلطی نمی باشد.

این بازی هماننده بازی های دیگر دارای نقاط قوت و ظعفی نیز می باشد. همراه ما باشید تا این بازی را مورد برسی قرار دهیم.

نقاط قوت:

موتور گرافیک بازی اولین نقطه قوت بازی می باشد که تیم سازنده برای ساخت این بازی با تمامی دقت خود موتور گرافیی بازی بازی را نیز انتخاب کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی دومین نقطه بازی است که از نور خوبی محیط بازی برخوردار است که به بازی کمک بسیار زیادی نیز کرده است.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی در بخش موسیقی عالی بوده و از بهترین موسیقی های برای این بازی استفاده نموده است.

نقاط ضعف:

این بازی فاقد هرگونه مشکل و نقطه ضعف می باشد.

با تمامی این گفته های می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

رای شما به "معرفی و بررسی فصل دوم بازی Rocket League" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *