بررسی و نگاهی به داستان بازی جذاب Riders Republi

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم که شهریور سال 1399 انتشار شد و با ورود خودش به دنیای بازی توانست طرفداران بسیار زیادی را برای خود جذب کند . همراه ما باشید تا با این بازی بیشتر آشنا شویم. نام این بازی Riders Republic می باشد.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
بررسی و نگاهی به داستان بازی جذاب Riders Republi

Riders Republic تنها یک بازی نیست بلکه متشکل از چد نوع بازی است که نام آن ها دوچرخه سواری کوهستان، اسکی روی برف و…. ، موتور های کراس و نمایشی و…

این بازی یک بازی بسیار سرگرم کننده و عالی است که دارای خصوصیات بسیار منحصر به فردی است که می تواند ساعت های فراوان شما را سرگرم خود کند.

شما در این بازی ماموریت دارید تا در تمامی مسابقات شرکت کنید و رقیبان خود را شکست دهید و از تمامی موانع بگذرید و کاپ قهرمانی و جوایز برندگان را دریافت کنید و پیروز شوید و خود را به یک فرد بسیار مشهور در این مسلیقات تبدیل کند.

این بازی بیشتر در ژانر ورزش های هیجانی است تا رقابتی . این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد همراه ما باشید تا با تمامی آن ها آشنا شویم و بشناسیم با چه بازی روبه رو هستیم.

نقاط قوت:

گرافیک بازی یک از این نقاط است و باید گفت تیم سازنده به تمامی نقاط توجه داشته است و توانسته است بازی با گرافیک بالا ارائه دهد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی دیگر نقطه قوت بازی است که بسیار عالی می باشد و بازی از جلوه های زیبایی برخورد دارد و محیط بازی دارای نور خوبی است و این نشانه تلاش بسیار زیاد تیم سازنده برای محیط و دنیای تخیل بازی است.

موسیقی بای گوش نواز و شنیدنی و متناسب بازی و صداگذاری بازی نیاز به تعریف ندارد زیرا بسیار عالی است.

با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم قبل از خریداری بازی تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید.

رای شما به "بررسی و نگاهی به داستان بازی جذاب Riders Republi" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *