معرفی و بررسی بازی هیجانی Resident Evil Village

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Resident Evil Village که مهر ماه امسال در کنفرانس های خبری یوبی سافت از آن رونمایی شد. این بازی همانطور که می دانید و یا شنیده اید در ژانر وحشت می باشد و اینبار و این نسخه با تفاوت بسیار زیادی با نسخه های قبلی تولید شده است و روانه بازار جهانی شده است. اینبار داستان بازی از ادامه نسخه قبل می باشد و شما در میان شعله های آتش گیر افتاده اید و سر گیجه بسیار شدید دارید و شما باید هر چی سریعتر آن مکان را ترک کنید زیرا…….. .

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی هیجانی Resident Evil Village

این بازی یکی دیگر از بازی های هست که توسط کمپانی بزرگ یوبی سافت تولید شده است و طرفداران بسیار زیادی را جذب کند.

این بازی یک بازی است که توانسط در طی ۲۴ ساعت پس از انتشار خود نزدیک به ۷۰۰۰ نسخه را به فروش برساند.

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی است که باید با آن آشنا شویم و بهتر بشناسیم.

نقاط قوت :

موتور گرافیک بازی دارای خصوصیات بسیار بالایی است و تیم سازنده به تمامی نکات برای خریداری و به کار بردن موتور گرافیکی دقت کرده اند و شاهد موفقیت خود بوده اند.

نورپردازی بازی یکی دیگر از نکات قوت بازی است. محیط بازی بسیار بزرگ و مناسب است و می توان در تمامی قسمت ها مثال کارخانه ها و یا کارگاه ها قدم بگذارید و اشیاء مورد نیاز خود را پیداکنید و همراه خود ببرد.

موسیقی و صداگذاری بازی به قدر عالی است که نمی توان به خوبی توصیفی از آن داشت ولی موسیقی بازی به قدری عالی است که در زمان اتفاق وحشتناک و ترسناک موسیقی بازی تغییر می کند و در زمان پایان اتفاق موسیقی تغییر کرده و ملایم تر می شود.

نقاط ضعف:

بازی دارای نقاط ضعفی نمی باشد ولی چالش یپبیش از حد بازی باعث شده است تا میزان یاس و ناامید در بازی از ۵ نمره ۴٫۵ را کسب کند.

با تمامی این گفته پیشنهاد می کنم نسخه جدید بازی Resident Evil را از دست ندهید. می توانید تریلر رونمای از این بازی در کنفرانس یوبی سافت تماشا کنید و لذت ببرید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی هیجانی Resident Evil Village" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *