معرفی و بررسی فصل نهم بازی جذاب پابجی

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم که بلاخره با گذشت 6 ماه فصل 9 آن منتشر شد و توانسته باری دیگر جایگاه خود را در دنیای بازی پیداکند و باری دیگر به صدر انتخاب های گیمر ها برگردد. بله درست است فصل نهم بازی PUBG ساخته شده است و هم اکنون می توانید آن را دریافت کنید.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی فصل نهم بازی جذاب پابجی

همانطور که می دانید بازی پابجی یکی از بازی هایی است که هر چند فاقد داستان مشخصی می باشد ولی دارای جذابیتی است که ساعت های فراوان می تواند یک گیمر را سرگرم خود کند.

این بازی منحصر به فرد و آنلاین در ژانر رقابت و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد.

سازنده بازی در یکی از کنفرانس های خود اعلام کرد که در فصل نهم بازی پابجی هیچگونه مشکل مشاهده نمی شود و حتی محیط بازی با جذابیت و چشم انداز بهتری است.

سازنده بازی درست می گفت و توانسته بود این بازی را به یک بازی کاملا کامل و عالی تبدیل کند.

این بازی همانند بازی های دیگر دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد. همراه ما باشید تا با این نقاط آشنایی پیداکنیم و آن ها را بهتر بشناسیم.

نقاط قوت:

همانطور که می دانید مهم ترین بخش بازی که خیلی به چشم می آید موتور گرافیک بازی است که سازنده بازی به تمامی مشخصه های بازی توجه کرده است. همین طور بازی آسان است و نیاز به آموزش چندانی ندارد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و همانطور که گفته شد بازی دارای محیط زیبا و چشم نواز است که نشان تلاش تیم سازنده نورپردازی و جلوه های بصری است که تمامی تلاش خود را نیز کرده اند و موفق بوده اند.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و موسیقی های بازی با فصل های گذشته بازی فرق می کند و تفاوت بسیار زیادی دارد.

نقاط ضعف:

فاقد هرگونه نقطه ضعف. این بازی دارای نقاط قوت خوبی است و هیچگونه نقطه ضعف بازی ندارد.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و با چشمان خود ببینید و لذت ببرید.

رای شما به "معرفی و بررسی فصل نهم بازی جذاب پابجی" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *