معرفی و بررسی نسخه بازسازی شده بازی جذاب Prince of Persia: The Sands of Time

امروز می خواهیم در مورد یک بازی بسیار منحصر به فرد و تاریخی صحبت کنیم ، بازی که با ورود و انتشار خود در ایران توانست طرفداران بسیار زیادی در این کشور جذب کند و دلیل اصلی این بازی این می باشد که کل داستان بازی روایت گر تاریخ باستان ایران و هندوستان و مصر می باشد و تمامی داستان بازی براساس واقعیت است. برای اینکه داستان بازی را بهتر بشناسیم همراه ما باشید، نام این بازی Prince of Persia: The Sands of Time می باشد که به تازگی بازسازی یا Remake شده است.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی نسخه بازسازی شده بازی جذاب Prince of Persia: The Sands of Time

داستان بازی درمورد فردی نوجوان است که شاهزاده ایرانی می باشد و به هندوستان سفر کرد و حالا افراد بسیار زیادی هستند که قصد دارند شما را از بین ببرند و حال شما باید در نقش این کاراکتر نوجوان بازی را به پایان برسانید و تنها راه به پایان رساند بازی این است که دشمنان خود را از بین ببرید و موارد که برای عبور از این داستان بسیار سخت لازم دارید پیداکنید و همراه خود ببرید ، حال شما باید هر چی زودتر کار خود را شروع کنید و…

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد بیایید تا آن ها را برای شما توضیح دهم و با آن ها آشنایی داشته باشید.

نقاط قوت:

موتور گرافیکی بازی به بازی کمک کرده تا گرافیک برای بازی قرار دهد که شما را مجذوب خود کند.

داستان جذاب بازی که با روایت داستان تارخی و براساس واقعیت توانسته است به بازی کمک بسیار زیاد کند.

محیط تاریخی بازی یکی دیگر از نکات مهم است که سازنده با ساخت جلوه های بصری مناسب برای بازی محیط متناسب و خوبی را که با تاریخ کن شباهت داشته باشد برای بازی ساخته است.

نقاط ضعف:

بازی دارای یک نقط ضعف می باشد و آن نقطه ضعف موسیقی بازی است که اصلا با بازی جور نیست مثال شما در حال مبارزه هستید و موسیقی به جای اینکه هیجان به شما منتقل کند، موسیقی است که بیشتر گیمر را به گریه می اندازد تا هیجان.

با وجود این گفته ها پیشنهاد می کنم برای خریداری بازی حتما تریلر بازی را قبل از خریداری مشاهد کنید و با آن آشنایی بیشتری داشته باشید.

رای شما به "معرفی و بررسی نسخه بازسازی شده بازی جذاب Prince of Persia: The Sands of Time" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *