معرفی و بررسی بازی هیجانی Override 2: Super Mech League

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم که بیشتر مناسب افرادی هست که به علوم رباتیک علاقه دارند، زیرا این بازی شباهت خاصی به بازی رباتیک دارد و پیشنهاد می کنم این بازی شگفت انگیز را از دست ندهید.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی هیجانی Override 2: Super Mech League

نام این بازی Override 2: Super Mech League این بازی دارای داستان خاصی است.

داستان اینگونه روایت می شود که شما ماموریت دارید تا با ساخت یک ربات قدرتمند به مراحل بازی بپردازید و آن ها را یکی پس از دیگر پشت سر بگذارید و مراحل آن ها را که به پایان رساندید از پول به دست آورده ربات  خود را ارتقاء داده و با قدرت بیشتر بازی خود را ادامه دهید.

این بازی یک بازی ژاپنی است و همانطور که می دانید بازی های ژاپنی بسیار جذاب و هیجانی هستند.

سازنده بازی برای ان بازی تلاش بسیار زیادی کرده است و در ساخت این بازی عالی عمل کرده و بازی معرکه ای را روانه بازار جهانی کرده است.

همراه ما باشید با برسی نقاط قوت و ضعف بازی.

نقاط قوت بازی: 

بخش گرافیک بازی است زیرا این بازی دارای گرافیک بسیار قدرتمندی است و باید گفت موتور گرافیکی بازی بسیار عالی بوده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار عالی و معرکه است و این بازی در بخش جل.وه های بصری دارای نکات خوبی است و نورپردازی کمک بسیار زیادی کره است.

همانطور که می دانید رکن اساسی بازی محیط بازی است که گیمر بتواند به تمامی نقاط بازی قدم بگذارد و از بازی کردن لذت ببرد که این بازی در این بخش هم موفق بیرون آمده و عالی عمل کرده است.

نقاط ضعف این بازی مربوط به بخش صداگذاری بازی است و موسیقی بازی هم  بسیار ضعیف است همانطور که می داند موسیقی و صداگذاری تاثیر بسیار زیادی در هنگام بازی بر گیمر بازی می گذارد.

با وجود این همه گفته اگر علاقه دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و یک بازی جذاب و اکشن را انجام دهید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید.

می توانید تریلر رونمای از این بازی جذاب را تماشا کنید و لذت ببرید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی هیجانی Override 2: Super Mech League" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *