معرفی و بررسی آپدیت جدید بازی No Man’s Sky به نام Origins

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم که پس از گذشت زمان بسیار زیاد توانست فصل سوم خود را با خصوصیات بسیار بالا و معرکه روانه بازار جهانی بازی کند تا از نظر گیمران این بازی یک بازی بسیار قابل قبول و مجذوب کننده باشد. نام این بازی No Man's Sky – Origins می باشد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی آپدیت جدید بازی No Man’s Sky به نام Origins

اینبار روال داستان بازی No Man’s Sky جذاب تر است و شما در این قسمت بازی برای بار دیگر به فضا برای تحقیقات منتقل شدیده اید و اینبار باید از دشمنان خود اطلاعاتی بدست بیاورید و برای پایگاه زمینی خود ارسال کنید تا برای یک جنگ نظامی به مجودت فضایی آماده شوند و…

این بازی یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده است که دارای نقاط ضعف و قوطی می می باشد همراه ما باشید تا با این نقاط بیشتر آشنا شویم.

نقاط قوت بازی:

گرافیک بازی بسیار عالی کار شده است و و سازنده تلاش کرده است تا گرافیکی برای بازی تولید کند تا گیمر را مجذوب به بازی کند.

جلوه های بصری بازی بسیار مناسب و قابل قبول است و باعث شده تا در چنین بازی تخیلی شما اجسام را که می بینید کاملا با تخیل ارتباط کافی داشته باشد. محیط بازی طبق دو فصل قبل بسیار بزرگ و مناسب ماجراجویی می باشد و می توان به راحتی گفت برای گشت و ماجراجیی در بازی شما از نظر محیط راحت هستید و به هر قسمت می توانید قدم بگذارید.

نقاط ضعف:

صداگذاری بازی بسیار ضعیف است و اصلا صداگذاری بازی به قدری نیست که شما را خوشحال کند مثال شما در حال حرکت هستید و کاراکتر صحبت های چند دقیقه قبل را می گوید هر چند که گذشته است و نکته دیگر که به بازی ضربه زیادی وارد کرده است تکراری بودن اجسام و وسایل در بازی که به بازی آسیبی بسیار زیادی وارد کرده است.

با وجود این همه صحبت و بررسی این بازی، می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید.

رای شما به "معرفی و بررسی آپدیت جدید بازی No Man’s Sky به نام Origins" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *