بررسی بازی نید فور اسپید پی بک، یک بازی اتومبیل رانی بسیار ضعیف

بازی اتومبیل رانی نید فور اسپید پی بک، یک بازی اتومبیل رانی بسیار ضعیف است که نتوانسته آن طور که گیمر را مجذوب خود کند، عمل کند. این بازی با داشتن مشکلات بسیار زیاد، شما را از ادامه بازی منصرف می کند و به جای می رساند که تصمیم بگیرید و از ادامه این بازی ناامید شوید.

4.5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
بررسی بازی نید فور اسپید پی بک، یک بازی اتومبیل رانی بسیار ضعیف

مجموعه بازی های نید فور اسپید بسیار سرگرم کننده هستند  و هر از مدتی نسخه ای جدیدی از این بازی ها منتشر  می شود  و به جای اینکه هر نسخه از نسخه قبل بهتر شود، از نسخه قبل هم بدتر می شود و تا کی قرار است مجموعه بازی نید فور اسپپید اینگونه پیش برود ، مشخص نیست.

همراه ما باشید با برسی بیشتر بازی نید فور اسپید هیت، یک بازی توسط شرکت الکترونیک آرتز که اصلا نظر مخاطب را نسبت به خود جلب نکرده است .

گیم پلی بازی نید فور اسپید پی بک:

بازی نید فور اسپید هیت، اصلا یک بازی سرگرم کننده و جالب نیست و دارای مشکلات بسیار زیادی است که ما شما افراد را با آن بیشتر آشنا می کنیم. بازی به دو بخش داستانی و تفریحی می باشد که ما قصد داریم تا شما افراد را با این دو بخش بیشتر آشنا کنیم و شناخت شما را از این بازی بیشتر بالا ببریم.

بخش داستانی: بخش داستانی بازی روایتگر یک گروه بزرگ است به نام دهوس که دارای مشکلات بسیار بزرگی هست و قانونی های برای رقابت اتومبیل ها برای مسابقات غیر قانونی تنظیم کرده اند که هر کس به خواهد در مسابفات شرکت کند، باید به این قوانین احترام بگذارد و افراد تمامی این  قوانین را تک به تک باید انجام دهند.

ولی داستان از این جا جالب می شود که شما به کمک دو دوست خود یعنی جسی و دن یک گروه ۳ نفره تشکیل داده اید و قصد دارید تا با این گروه بسیار بزرگ مبارزه کنید و گروه دهوس را از بین ببرید و متلاشی کنید و تمامی قانون های که آن ها تنظیم کردن اند را کنار بگذارید.

بخش داستانی بازی دارای مسابقات بسیار زیادی است و همانطور که مشخص  شد شما باید سه شخصیت را مدیریت کنید ولی این قدر مدیریت کردن آن ها سخت است که برای اینکه با شخصیت های ارتباط خوبی برقرار کنید، به مشکل برخورد می کنید.

شخصیت بازی هر کدام سبک مسابقه خود را دارند یعنی دن در مسابقات دریفت، جسی در مسابقات آفرود و شما در مسبقات خیابانی بسیار کسل کنند. در بین این سه بخش از مسابقات، مسابقات آفرود جالب تر است و خود بنده بیشتر ترجیح می دادم مسابقات آفرود را تجربه کنم زیرا از دو بخش دیگر مسابقات سرگرم کننده و بهتر بود.

بخش تفریحی: بخش تفریحی بازی از بخش داستانی بازی بهتر است زیرا شما در این بخش حق انتخاب این را دارید تا اتومبیل مورد علاقه خود در محیط های خیابانی از ترافیک جاده ای گرفته و یا حتی تصادفات اتومبیل و حتی تعقیب و گریز از دست پلیس ها شهر جالب است و شما می توانید در حین رانندگی از محیط اطراف خود لذت ببرید.

 سازنده برای اینکه بازی را جالب کند، کمی در حین بازی روایت داستان را سینمایی می کند مثال زمانی که با سرعت به اتومبیل پلیس ها برخورد می کنید و آن ها را از جاده منحرف می کنید بازی داستانی سینمایی به نمایش می گذارد که به حدی جالب است ولی باعث می شود که شما کنترل ماشین خود را از دست بدهید که ممکن است به دیوار یا به اتومبیل ها برخورد بکنید.

بخش شخصی سازی بازی بسیار عالی است و شما افراد می توانید به کمک این بخش اتومبیل خود را هر طور که دوست دارید طراحی کنید و از اتومبیل خود لذت ببرید ولی این شخصی سازی به روایت و داستان بازی هیچ کمکی نمی کند.

بازی از داشتن باگ های زیاد شما را نا امید نمی کند و هر چقدر که دوست داشته باشید در این بازی شاهد باگ خواهید بود.

گرافیک و جلوه های بصری بازی نید فور اسپید پی بک:

موتور گرافیکی بازی کاملا ضعیف عمل کرده و اصلا به محیط بازی کمک نمی کند و اصلا نظر گیمر را نسبت به خود، بد می کند.

جلوه های بصری بعد از گرافیک اصلا خوب نبوده اند و در محیط بازی به خوبی قرار نگرفته اند و شما را از ادامه بازی حتما نا امید می کنند.

شاید تنها بخشی که بازی در آن عملکرد خوبی داشته است، نورپردازی بازی است که شما در این بازی اصلا از افت فریم نورپردازی بازی خبری نیست و با وجود گرافیک ضعیف و باگ های متعدد ، این نکته خوب بازی اصلا به چشم نمی آید.

موسیقی و صداگذاری بازی در حد معمولی قرار دارد و هم دارای مشکلات بد هست و هم خوب.

سخن پایانی:

بازی نید فور اسپید پی بک اصلا بازی خوبی و مناسبی نیست و باید گفته جزء بازی های بد نید فور اسپید به حساب می آید.

این بازی دارای مشکلات بسیار زیادی دارد ولی همانطور که گفته شد بخش مسابقات آفرود که باید با کاراکتر جسی آن ها را انجام دهید، بسیار سرگرم کننده می باشد و پیشنهاد می کنم حتما برای تجربه این بخش هم که شده، بازی را برای کنسول مورد نظر خود تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

در آخر خواهشمندم نظرات خود را در مورد این تحلیل و برسی با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "بررسی بازی نید فور اسپید پی بک، یک بازی اتومبیل رانی بسیار ضعیف" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *