معرفی و بررسی داستان بازی هیجانی Necromunda: Underhive Wars

امروز می خواهیم بازی جدیدی را به نام بازی Necromunda: Underhive Wars را مورد برسی و تحلیل قرار دهیم و داستان بازی آشنا شویم و آن را بهتر بشناسیم. این بازی شگفت انگیز در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی داستان بازی هیجانی Necromunda: Underhive Wars

این بازی داری داستان نامشخصی است یعنی در این بازی سه گروه متخلف با لوگو های تخیلی قرا دارند که شما در هر گروه که قرار بگیرید باید با دو گروه دیگر مباره کنید.

مثال شما اگر در گروه آبی هستید دو دشمن بزرگ دارید گروه قرمز و زرد.

شما در اول بازی می توانید رنگ گروه های را خودتان تغییر دهید و با لوگو و گروه ایی که دوست دارید با رنگ ها مختلف انجام دهید.

نکته جالب این بازی بخش آنلاین بازی می باشد که شما می توانید با دوستان خود این بازی را به صورت آنلاین انجام دهید و ساعت های فراوان لذت ببرید.

در کنار بخش آنلاین بخش آفلاینم هست ولی حساسیت و چالش هایی که در بخش آنلاین هست اصلا به شما اجازه نمی دهد تا به بخش آفلاین بازی نگاه کنید.

سازنده بازی از بازی خود تعریف های بسیار زیادی کرده است و باید گفت کاملا درست گفته است.

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد که می خواهیم آن را مورد برسی و تحلیل قرار دهیم. همراه ما باشید.

نقاط قوت بازی Necromunda: Underhive Wars:

موتور گرافیکی اولین نکته ای است که به آن در این قسمت اشاره می کنیم زیرا سازنده به تمامی مشخصه توجه داشته است و با دقت فراوان موتور گرافیکی را انتخاب کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی معرکه است مثال شما در محیط بازی شاهد دریایی روان هستید که نشانه دقت سازنده در ساخت نورپردازی و جلوه های متحرک عالی است.

موسیقی و صداگذاری بازی معرکه است و می توانید در این بازی شاهد و شنونده موسیقی های جدید و معرکه ای باشید و با گوش های خود شنونده صداگذاری های معرکه است.

نقاط ضعف بازی Necromunda: Underhive Wars:

فاقد هرگونه نقطه ضعف. با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های رقابتی و آنلاین هستید، به بازی های اکشن گروهی مانند کلاف دیوتی موبایلی علاقه دارید، این بازی شگفت انگیز و جدید را از دست ندهید.

می توانید تریلر رونمایی از این بازی جدید را تماشا کنید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب توانسته باشد نظر شما را به این بازی جدید و شگفت انگیز جلب کند.

رای شما به "معرفی و بررسی داستان بازی هیجانی Necromunda: Underhive Wars" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *