معرفی و بررسی بازی موتوری MXGP 2020

امروز می خواهیم خصوصیات بازی MXGP 2020 را بررسی کنیم و با داستان ، نقاط قوت و ضعف آن آشنایی کامل پیداکنیم و آن را بیشتر بشناسیم. این بازی یک بازی هیجانی است که در ژانر ورزش و رقابتی به وقع می پیوندد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی موتوری MXGP 2020

این بازی روایت گر فردی نوجوان است که از کودکی آرزوی ورود به یک تیم موتور سواری دارد و قصد دارد تا در مسابقات کشور پیروز شود و حال چنین اتفاقی برای او افتاد و او باید در اولین مسابقه خود بن ۶۰ نفر حداقل جزء ۱۰ نفر اول باشد تا به مسابقات کشوری برود و به آروزوی همیشگی خود برسد و قهرمان این مسابقات شود.

شما تنها ماموریت مهمی که در این بازی داری پیروز مسابقات شوید.

سازنده بازی در کنفرانس خود اعلام کرد که قصد دارد تا در نسخه آپدیت شده بازی بخش مسابقات جهانی اوکراین را در بازی قرار دارد و شما برای حضور باید نسخه اولی بازی را انجام دهید زیرا در نسخه آپدیت شده حتما به مشکل می خورو و پیشنهاد می کنم به گفته سازنده توجه داشته باشید.

همانطور که گفته شد می خواهیم با نقاط قوت و ضعف بازی آشنا شویم پس با ما تا آخر برسی همراه باشید.

نقاط قوت بازی MXGP 2020 :

سازنده بازی برای بازی از موتور گرافیکی متناسب استفاده کرده است تا با بازی هماهنگ و متناسب باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی و محیط بازی در یک تراز است و پیست های مسابقات با واقعیت هیچ تفاوتی ندارد و این نشانه تلاش و پشتکار بسیار زیاد تیم سازنده برای ساخت جلوه های بصری و محیط بازی است.

نقاط ضعف بازی MXGP 2020 :

بازی فقط یک نقطه ضعف دارد و آن هم موسیقی بازی است ک اصلا با بازی فرق دارد و اصلا خوب نیست و انگار از موسیقی بازی های اکشن برای بازی استفاده شده است. با تمامی این گفته می توانید در تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی موتوری MXGP 2020" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *