معرفی و بررسی بازی جذاب Mortal Blitz: Combat Arena

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام Mortal Blitz: Combat Arena که با وارد شدنش به دنیای بازی تحول بسیار زیادی در دنیای بازی ایجاد کرد توانست نمره بسیار بالایی را کسب کند. این بازی روایتگر فردی است که در یک کارخانه بسیار بزرگ مشغول به کار می باشد و این اتفاقات در آینده رخ می دهد و تمامی کار ها و فعالیت های انسان توسط ربات های ساخته شده صورت می گیرد و انجام می شود. حال شما در شرکت باید یک ربات بسازید که به یک ربات کاملا نظامی تبدیل شود و توانایی مبارزه با دشمن را داشته باشد ....

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی جذاب Mortal Blitz: Combat Arena

سه هفته از وارد شدن و انتشار این بازی می گذارد و تاکنون بیش از ۱۷۰۰۰ نسخه به فروش رسانده است بازی و بیشترین موردی که در این بازی نظر افراد را جلب کرده است ساخت یک ربات جنگی توسط کاراکتر شماست.

این بازی هماننده بازی های دیگر دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد.

نقاط قوت:

گرافیک بسیار بالای بازی نشان دادن دقت بسیار بالی شرکت سازنده بازی می باشد.نورپردازی بازی یکی دیگر از نکات خوبی است که در این بازی می توان مشاهد کرد زیرا محیط بازی از نور خوبی برخوردار است و زاویه دید کاملا مناسب است.

نقاط ضعف: 

این بازی در بخش موسیقی و صداگذاری بسیار ضعیف عمل کرده است و نتوانست است در این بخش ماننده بخش دیگر خوب و متناسب عمل کند و به محض آنکه سازنده متوجه شد که صداگذاری و موسیقی بسیار ضعیف است در کنفرانس خود اعلام کرد که در نسخه آبدیت شده بازی دیگر این سخن وجود ندارد.

با وجود ین بررسی، می توانید تریلر بازی را تماشا کنید و شما هم این خصوصیات را با چشمان خود ببینید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی جذاب Mortal Blitz: Combat Arena" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *