بررسی و نگاهی به داستان بازی ماشین مسابقه ای Inertial Drift

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Inertial Drift یک بازی که بیشاز حد جذاب و شگفت انگیز است در ژانر رقابتی و ماشین سواری به وقوع می پیوندد. همانطور که می دانید بازی های ماشین سواری طرفداران بسیار زیادی دارند حال اگر این بازی دارای مسابقات غیر مجاز باشد که جذابیت بازی دو چندان می شود. همراه ما باشید تا با این بازی بیشتر آشناشویم.

4 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
بررسی و نگاهی به داستان بازی ماشین مسابقه ای Inertial Drift

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما یک فرد بسیار معروف هستید که با ماشین خود خیابان های شهر خود را با آتش کشیده است و حال توانسته خودرا در جایگاه بسیار بالایی قرار دهد و حال قرار است به شهر دیگر سفر کند و در آن شهر خود را بالا تر برود که کار آسانی به نظر نمی اید.

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد که به نظر می رسد که باید آن ها را برسی کنیم و بهتر بشناسیم.

نقاط قوت: جلوه های بصری و نوپردازی بازی بسیار عالی کار شده اند و تیم سازنده با دقت کار خود را انجام داده است تا در این قسمت بازی دارای مشکل نباشد. موسیقی و صدا گذاری بازی بسیار خوب و منحصر به فرد هستند و باید گفت موسیقی های بازی کاملا خوب هستند مثال در زمانی که پلیس های شهر به دنبال شما هستند موسیقی و صدای بازی تغییر می کند.

نقاط ضعف: گرافیک بازی یکی از نقاط ضعف بازی هست و سازنده بازی اصلا از موتور گرافیکی خوبی برای بازی استفاده نکرده است که با مشخصه های بازی یکی باشد و به بازی ضربه وارد کرده است.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این بازی جدید را تماشا کنید و شاهد تمامی این گفته ها باشید و با چشمان خود این گفته های بنده را ببینید.

رای شما به "بررسی و نگاهی به داستان بازی ماشین مسابقه ای Inertial Drift" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *