معرفی و بررسی کامل بازی جذاب Handball 21

امروز می خواهیم بازی جدیدی را به نام بازی Handball 21 را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم تا شناخت خوبی از این بازی جذاب داشته باشیم. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی کامل بازی جذاب Handball 21

همانطور که می دانید امروزه بازی های رقابتی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارند و می تواند بیشتر از بازی های اکشن نظر افراد را به خود جلب کند. با وجود ورود بازی فیفا ۲۱ یا پی ای اس ۲۱ چرا بازی دیگر وارد دنیا نشود که شباهت بسیار زیادی به این بازی های جذاب داشته باشد.

ورزش هندبال یک ورزش به تمام معنا جذاب و سرگرم کننده است که خیلی از افراد این بازی جذاب را به صورت خانوادگی و یا با دوستان خود این بازی جذاب را انجام می دهند.

ما حال قصد داریم بازی جدیدی را به نام بازی هندبال ۲۱ را مورد تحلیل قرار دهیم و بدانیم با چه بازی رو به رو هستیم. شما در این بازی می توانید هر تیمی را که دوست دارید انتخاب کنید و وارد زمین بازی شوید و یا می توانید این بازی جذاب را به صورت آنلاین با دوستان خود انجام دهید و لذت ببرید.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا بازی با گرافیک بالا و شباهت بیار زیاد به بازی هندبال بسازد که موفق شد در کار خود و توانست طرفداران زیادی را جلب این بازی کند که سال بعدی بتواند هندبال ۲۰۲۲ را هم وارد بازار جهانی کند.

یکی از جذابیت دیگر این بازی اضافه شدن بخش بانوان هست که به بازی جذابیت بیشتری منتقل کرده است. همراه ما باشید تا در آخر نقاط قوت و ضعف این بازی جذاب را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم.

نقاط قوت: موتور گرافیکی مناسب و متناسب با بازی که باعث می شود بازی دارای گرافیک فوق العاده ای باشد. جلوه های بصری جذاب و متناسب با بازی که این بازی را به واقعیت بیشتر نزدیک کرده است.محیط بزرگ با نورپردازی بسیار عالی و زیبا دیگر نقطه قوت می باشد. جلوه ای صوتی که به بازی بسیار شبیه هست و باعث شده تا شما حس واقعی یک بازی هندبال را متوجه شوید.

نقاط ضعف: موسیقی های بازی بسیار ضعیف است و اصلا مناسب چنین بازی نیست و بیشتر از موزیک های بازی های فیفا و… مورد استفاده قرار گرفته شده است.

با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را از دست ندهید و می تواند یک مورد بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد. می توانید تریلر رونمایی و تحلیل این برسی بازی جذاب را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد

رای شما به "معرفی و بررسی کامل بازی جذاب Handball 21" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *