معرفی بازی خدای جنگ رگناروک، هیجانی و منحصر به فرد

ما امروز قصد داریم تا بازی بسیار جالب و هیجان انگیز خدای جنگ :رگناروک را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم. همانطور که می دانید مجموعه بازی های خدای جنگ امروز تمامی دنیا را مجذوب داستان و اتفاقات درون خود کرده است. همراه ما باشید تا شما افراد را با نسخه جدید بازی خدای جنگ به نام رگناروک را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم.

4.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
معرفی بازی خدای جنگ رگناروک، هیجانی و منحصر به فرد

گیم پلی و داستان بازی خدای جنگ رگناروک

نسخه جدید بازی خدای جنگ با تغییرات بسیار زیادی روانه بازار جهانی شده است و از همان اول نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرده است که ما امروز شما را با تغییراتی که سازنده در نسخه جدید بازی خدای جنگ قرار داده است آشنا می کنیم.

یکی از این تغییرات این است که شخصیت اصلی داستان که یکی از خدای جنگ است، به دوست کوچک خود که حالا فردی بزرگ شده است آموزش می دهد که چگونه یک حیوان را شکار کند و در مرحله اول شخصیت جالب بازی که حال در این نسخه جدید بازی بزرگ شده است، یک گوزن بسیار بزرگ را شکار می کند و کاراکتر شما از این کار بسیار شوکه می شود و تعجب می کند که چگونه توانسته است گوزنی به این بزرگی شکار کند.!

نکته دوم قابل توجه این است که شما در نسخه قبلی بازی خدای جنگ که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، شاهد هیچ گونه فردی عادی در محل گشت گذار خود نبودید ولی طبق تریلر های منتشر شده از این بازی می توان در بخشی از گشت و گذار های بازی ، شاهد بخش از عموم باشید که در حال کار های روزمره خود هستند. و شما باید خیلی در مبارزات خود دقت کنید که به فردی دیگر آسیب وارد نکنید یا نرسانید.

نکته سوم ، رفتن شما به موقعیت هایی در دنیا که در دنیای نسخه های قبلی بازی خدای جنگ حتی اسم آن ها را نشنیده اید و یا حتی در نسخه های پیشین به آن جا سر نزده اید و حال در نسخه به محل بسیار جالب و جدید می روید که می تواند شما افراد را مجذوب محیط و جذاب خود کند. یکی از این مناطق ها ، کوهستان های برفی است که به خوبی سازنده با استفاده درست از جلوه ها، محیطی پوشیده از برف را برای بازی طراحی نموده است.

نکته ۴ بازی، دشمنان شما در این بازی تغییرات بسیار زیادی داشته اند و مبارزاتی که در این بازی صورت می گیرد جذابیت های جدید و خاصی را در خود خواهد داشت. همانطور که از گذشته می دانید مبارزات در تمامی بازی های اکشن باید به گونه ای باشد که گیمر را مجذوب خود کند و شما افراد را سرگرم خود کند. بازی خدای جنگ ، یکی از بازی های اکشن است که هر ساله با منتشر کردن نسخه جدید از خود، مبارزات اکشن و خشن تری را به بازی اضافه می کند که گیمر از انجام دادن ساعت های فراوان مبارزه لذت کافی ببرد.

داستان بازی این بار از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی داستان بازی قصد دارد تا به دانش آموز خود یاد دهد که چگونه در مقابل دشمنان خود ایستادگی کند و یا مثلا چگونه در محیط های سخت دوام بیاورد و بتواند شکم خود را در شرایط بسیار سخت سیر کند.  اینبار شما در این بازی شاهد جذابیت و اتفاق هایی خواهید بود که حتما از آن لذت خواهید برد. این بازی ، پس از ۳ سال مجدد نسخه جدیدی از خود به نام  خدای جنگ: رگناروک منتشر کرده است.

گرافیک و جلوه های بصری بازی خدای جنگ رگناروک:

سازنده مثل همیشه با استفاده از موتور گرافیکی مناسب، گرافیکی برای بازی خود رقم زده است که شما افراد را شگفت زده خوهد کرد و سازنده از تیم استفاده کرده است که مثل همیشه در نسخه های خدای جنگ استفاده می کرد و مثل همیشه کار خود را  درست  انجام داده اند و عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته اند.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی همانطور که گفته شد از جلوه هایی برای محیط بازی استفاده کرده است که به خوبی قرار گرفته است و محیط عالی برای بازی رقم زده است. موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار خوبی قرار گرفته است و بسیار گوش نواز و هیجان انگیز می باشد.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی خدای جنگ : رگناروک، یکی از بازی های پرطرفدار و سرگرم کننده است، که یکی بار دیگر توسط تیم سازنده مجموعه خدای جنگ، شگفتی در خود جای داده است که که خدای جنگ از نسخه های پیشنین عملکرد بهتر از خود به جای گذاشته باشد. در آخر امیدوارم این تحلیل و برسی برای شما افراد گیمر بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمندم نظرات خود را در مورد این تحلیل و برسی با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی بازی خدای جنگ رگناروک، هیجانی و منحصر به فرد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *