معرفی و بررسی بازی هیجانی Fallout 76: Steel Dawn

امروز می خواهیم بازی جدید را به نام بازی Fallout 76: Steel Dawn را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و شناخت خوبی از این بازی جدید داشته باشیم و از این بازی جذاب که به تازگی فصل جدیدی از آن آمده است را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و آن را به خوبی بشناسیم و شناخت خوبی از این بازی جذاب داشته باشیم. همراه ما باشید با برسی داستان جذاب و عجیب بازی.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی هیجانی Fallout 76: Steel Dawn

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما تصمیم می گیرد تا با چند دوست خود به یکی از پناهگاه های دشمن بروید و با آن ها مذاکره کنید تا برای یک جنگ بزرگ با دشمنان غربی آمده شوند ولی آن ها دست شما را رد می کنند زیرا آن ها با دشمنان غربی پیمان بسته اند تا اگر اجازه دهند که به شما حمله کنند، کاری به شما ندارند  و به شما امتیازات خوبی می رسد ولی …..

این بازی دارای داستان جذابی است که شما را بسیار شگفت زده می کند و به شما پیشنهاد می کنم شما بعد از وارد شدن به بازی شاهد فیلم کوتاهی هستید که در مراحل بازی به شما کمک می کند و به شما پیشنهاد می کنم تا این فیلم کوتاه را تماشا کنید.

سازنده بازی برای این بازی تلاش بسیار خوبی داشته است و خوده بنده شکست ناپذیر این سازنده را مورد تحسین قرار می دهم.

همراه ما باشید تا در آخر با نقاط قوت و ضعف بازی بیشتر آشنا شویم.

نقاط قوت بازی Fallout 76: Steel Dawn:

موتور گرافیکی قدرتمند بازی اولین نقطه قوت بازی است زیرا بسیار شگفت انگیز و جذاب است و باعث شده تا شما در این بازی شاهد گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای باشید.

جلوه های بصری و نورپردای بازی بسیار عالی و است و باعث شده تا بازی دارای محیطی با جلوه های زیبا باشد و دارای نورپرپردازی معرکه ای. موسیقی و صداگذاری بازی جذاب است و شما در این بازی شاهد صداگذاری هایی هستند که در بازی به خوبی بر روی کاراکتر های بازی قرار گرفته است.

نقاط ضعف بازی Fallout 76: Steel Dawn:

فاقد هرگونه نقطه ضعف. با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و تخلی هستید، به بازی های هیجانی علاقه دارید، این بازی را به شما پیشنهاد می کنم که از دست ندهید و خیلی زود خریداری کنید.

می توانید ترلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی هیجانی Fallout 76: Steel Dawn" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *