معرفی و بررسی بازی مبارزه ای Dynasty Warriors 9: Empires

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام بازی Dynasty Warriors 9: Empires. این بازی با گذشت چند سال بلاخره فصل 9 خود رو تولید و روانه بازار جهانی کرده است و حدود یک ماه از انتشار این بازی می گذرد و این قسمت بازی دارای داستانی جالب و براساس واقعیت است.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی مبارزه ای Dynasty Warriors 9: Empires

همانطور که می دانید کشور آمریکا از گذشته قصد داشت تا کشور های ژاپن و کره را تصرف کند و با ناو های خود نزدیک این کشور می شد و در یک زمان یک فرد ژاپنی با شمشیر قدرتمند خود در مقابل آن ها ایستاد و ایستادگی کرد و تا آخرین قطری خون خود با آن ها مبارزه کرد.

حال شما در این بازی در نقش این کاراکتر هستید و باید به خوبی آن را هدایت کنید و ماموریت های بازی را به ترتیب انجام دهید.

این بازی توسط تیمی بسیار بزرگ و قدرتمند تولید شده تا داستان کشور ژاپن را در سال های بسیار دور و گذشته به مردم جهان نشان دهند و داستان جنگ های ژاپن را تمامی افراد دنیا متوجه شوند.

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد همراه ما باشید تا آن ها را برسی کنیم.

نقاط قوت: گرافیک بازی یکی از نقاط قوت بازی است و سازنده به دقت بسیار زیاد موتور گرافیکی مناسبی را برای این بازی انتخاب کرده است و این نشان دقت سازنده و تیم سازنده بوده است. نورپردازی بازی کمک بسیار زیادی به بازی کرده است و گیمر دید مناسبی از زوایایه مختلف روی محیط بازی داشته است. موسیقی بازی روال فصل های قبلی را پشت سر گذاشته است و مثل گذشته از موزیک های ژاپنی برای این فصل از بازی استفاده شده است.

نقاط ضعف: صداگذاری بازی بسیار ضعیف است و تلاش چندانی از تیم سازنده برای صداگذاری دیده نشده است مثال صدای توپ های جنگی زمانی که به زمین برخورد می کند انگار توپ فوتبال به زمین خورده است و به بازی آسیب جدی رسانده است. با وجود این همه گفت و گو می توانید تریلر رونمایی از بازی را تماشا کنید و لذت ببرید.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی مبارزه ای Dynasty Warriors 9: Empires" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *