معرفی و بررسی بازی مبارزه ای DC Universe Online

امروز می خواهیم بازی جدید را به نام بازی DC Universe Online را مورد برسی قرار دهیم ، یک بازی آنلاین و شگفت اتگیز که جذابیتی که در قسمت آنلاین هست اجازه نمی دهد تا شما به بخش آفلاین بازی بروید و داستان بازی را دنبال کنید. همراه ما باشید با برسی جذاب این بازی.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی مبارزه ای DC Universe Online

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب می کنید و تمامی دنیا پر از موجدات بد جنس و بد شده است و حال شما ماموریت دارید تا به کمک دوتان خود این سرزمیم پهناور را نجات دهید .

شما در این بازی شاهد کاراکتر های فورتنایت، شزم، بتمن، سوپر گرل و…….. هستید که می توان به آن اشاره کرد. شما در این بازی ماموریت دارید تا دنیا و افراد دیگر را نجات دهید و به آن ها کمک بسیار زیادی نیز کنید.

سازنده بازی برای این بازی تلاش بسیار زیادی کرده است و قصد داشته است تا بازی با کیفیت را روانه بازار کند. این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد. همراه ما باشید با برسی این نقاط.

نقاط قوت: موتور گرافیکی اولین نکته ای است که بنده به آن اشاره می کنم و باید گفت سازنده بازی عالی و منحصر به فرد در این بخش عمل کرده است و می توان تلاش این سازنده را در گرافیک بازی نگاه کنید و لذت ببرید. جلوه های دینی و جذاب با نورپردازی بالا یکی دیگر از نکات است که می توان به آن اشاره کرد و از آن لذت برد زیرا محیط بازی دینی و به جذابیت بازی کمک بسیار زیادی کرده است. موسیقی و صداگذاری بازی معرکه است و می توان ب آن اشاره کرد که سازنده از موسیقی هایی استفاده کرده است که می توان در مجموعه فیلم های هر کاراکتر دید و لذت برد.

نقاط ضعف: فاقد هرگونه مشکل. با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و تخلی هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، این بازی شگفت انگیز را از دست ندهید. می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

رای شما به "معرفی و بررسی بازی مبارزه ای DC Universe Online" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *